کد خبر: 1043241 A

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همایش بزرگ کشوری خودروهای اسپرت، تیونینگ، کلاسیک، سافاری، کمپر و کاروانینگ، موتورسیکلت‌های ریس، استریت کراس و تریل را برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا، روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این گردهمایی روز جمعه ۸ اسفند ماه ۹۹، به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و گرامیداشت مقام مرد و پدر و همچنین هشتاد و پنجمین سالگرد عضویت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA)، در پیست اختصاصی موتورسواری و اتومبیلرانی باشگاه مقاومت البرز «حصارک کرج» برگزار خواهد شد.

حسین اربابی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با بیان این خبر گفت: گردهمایی بزرگ خودروها و موتورسیکلت‌ها با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و با رعایت کامل تمام شیوه نامه‌های بهداشتی در مقابله با شیوع ویروس کرونا برگزار می‌شود.

در برگزاری همایش بزرگ کشوری خودروهای اسپرت، تیونینگ، کلاسیک، سافاری، کمپر و کاروانینگ، موتورسیکلت‌های ریس، استریت کراس و تریل حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز و باشگاه مقاومت البرز همکاری دارند.

همایش ‌کشوری خودروهای اسپرت، تیونینگ، کلاسیک، سافاری، کمپر و کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر