کد خبر: 1043237 A

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران با حضور در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و چهارمین نمایشگاه ملی صنایع دستی، به‌روزترین خدمات و آخرین دستاوردهای خود را معرفی می‌کند.

به گزارش ایلنا، در این نمایشگاه که امروز سه شنبه ۵ بهمن ۹۹ با حضور دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ولی تیموری معاون گردشگری، پویا محمودیان معاون صنایع دستی، نماینده مردم اردکان و رئیس فراکسیون گردشگری در مجلس شورای اسلامی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران افتتاح شد، در سالن B ۳۸ غرفه شماره ۲۲ به کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و زیرمجموعه‌های آن اختصاص داده شده است.

حسین اربابی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی درباره حضور در نمایشگاه یاد شده، گفت: در این غرفه، نحوه دریافت آنلاین مدارک بین المللی رانندگی و خودرو، خدمات متنوع و شیوه‌های برخورداری از مزایای اشتراک امداد خودرو کانون و همچنین پرتال جامع گردشگری ایران www. VisitIran. ir به عنوان مرجع رسمی صنعت گردشگری ایران، معرفی می‌شود.

شرکت سرمایه‌گذاری و سیاحتی زاگرس نیز که از زیرمجموعه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به شمار می‌رود، در نمایشگاه یاد شده حضور دارد و مراکز اقامتی شامل هتل بین المللی زاگرس بروجرد، سرای فلاحتی کاشان و… را معرفی می‌کند.

تاکسی گردشگری که تازه‌ترین خدمت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در راستای توسعه صنعت گردشگری و ترویج سفرهای مسئولانه است هم در این نمایشگاه معرفی می‌شود.

دربهای چهاردهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و چهارمین نمایشگاه ملی صنایع دستی که امسال برای دومین سال پیاپی به طور همزمان برگزار می‌شوند، تا ۸ اسفند ۹۹ از ساعت ۹ تا ۱۷ به روی علاقه مندان باز است.

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران با حضور در چهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر