کد خبر: 1037517 A

از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

رژه نمادین موتوری و خودرویی با دعوت پلیس راهور استان فارس و سازمان تبلیغات اسلامی با مشارکت ویژه تیم های خودرویی از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در شیراز برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از  روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران،  این رژه روز سه شنبه 22 بهمن 99 به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با مشارکت کلوپ موتورسواری، کلوپ سافاری، کلوپ وسایل نقلیه تاریخی، کلوپ بیراهه نوردی و کلوپ خودروهای مدرن برگزار شد.

حسین اربابی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در خصوص این رژه گفت: مسیر اصلی در نظر گرفته شده برای رژه موتوری میدان نمازی، خیابان کریم خان زند، میدان امام حسین و میدان شهدا بود و موتورسواران از مسیر‌های فرعی خیابان توحید، خیابان لطفعلی خان زند، سه راه نمازی و خیابان پیروزی در این برنامه شرکت کردند.

رژه خودرویی نیز در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از میدان الله آغاز شد و در میدان ولیعصر و مقابل درب ورودی حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی فارس خاتمه یافت.

در این مراسم ویژه که متفاوت با سال های گذشته برگزار شد، بیش از ۲۰۰ خودرو این حوزه و همچنین حدود ۵۰ دستگاه موتورسیکلت سنگین شرکت داشتند.

 

رژه موتوری و خودرویی در شیراز برگزار شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر