کد خبر: 960124 A

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از عدم ارائه خدمات به افرادی که دستورالعمل های بهداشتی و اخلاقی را رعایت نمی کنند خبر داد.

به گزارش ایلنا؛ سرهنگ " علی اصغر جمالی" در کمیسیون بهداشت این فرماندهی که در ستاد انتظامی برگزار شد ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم اظهار داشت: تأمین نظم وامنیت مراسم های عزاداری سالار شهیدان از وظایف اصلی نیروی انتظامی است که انشاالله با مشارکت و همکاری مردم از مأموریت امسال سربلند بیرون خواهیم آمد.

سرهنگ جمالی افزود: رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اخلاقی از سوی مراجعین مراکز پلیس امری ضروری است و به افراد هنجارشکنی که دستورالعمل های بهداشتی و اخلاقی را رعایت نمی کنند هیچ گونه خدماتی ارائه نخواهد شد.

رئیس پلیس کیش تأکید کرد: رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط همکاران هم بسیار مهم است و برای خدمت به مردم باید رعایت دستورالعمل های بهداشتی سرلوحه کار قرار گیرد که این امر وظایف پلیس را در اجرای این مأموریت سنگین و حساس تر می کند.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش خاطرنشان کرد: بهترین راه مقابله با ویروس منحوس کرونا زدن ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی است که با رعایت این موارد علاوه بر اینکه برای سلامتی خود و دیگران ارزش قائل شده ایم از انتشار این ویروس منحوس نیز جلوگیری خواهد شد

 

رئیس پلیس فرمانده انتظامی کمیسیون بهداشت ماسک ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر