کد خبر: 939126 A

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از انهدام شبکه سوداگران مرگ و کشف 32 کیلو گرم انواع مواد مخدر در جزیره کیش خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ"علی اصغر جمالی " در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش طی سه عملیات ضربتی 10 نفر از اعضای شبکه سوداگران مرگ دستگیر و 32 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف گردید که متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی افزود: تیم های تخصصی پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس آگاهی، پاسگاه مرزی ساحلی شهید سید نور خدا موسوی و امنیت اخلاقی در عملیات های مشترک سوداگران مرگ را ناکام کردند.

سرهنگ جمالی افزود: سوداگران مرگ در قالب مسافرت خانوادگی با همکاری خانواده و اقوام نسبت به انتقال مواد مخدر به جزیره اقدام که 4 نفر در ورودی بندرگاه مسافری و 6 نفر دیگر در حین جابه جایی و توزیع مواد مخدر به خرده فروشان دستگیر شدند.

فرمانده پلیس کیش تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونایی متأسفانه تقاضا برای مصرف همچنان وجود داد و این خود باعث ترغیب سوداگران مرگ برای فروش مواد مخدر در جزیره می شود.

ارشدترین مقام انتظامی در جزیره کیش اظهار داشت: برخورد با سوداگران مرگ و افرادی آسایش و آرامش مردم و جامعه را صلب می کنند بطور جدی در دستور کار نیروی انتظامی کیش قرار گرفته و مخلان امنیت و هنجار شکنان جامعه بدانند که نیروی انتظامی اجازه هیچ گونه هنجار شکنی و عرض اندام به آنان را در جزیره کیش نخواهد داد.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش خاطر نشان کرد: هرچند سوداگران مرگ شیوه وشگرد های ورود و فروش مواد مخدر را تغییر اند اما هوشیاری مأموران این فرماندهی با همکاری خوب مردم شریف موفقیت های خوبی را در سال 1399 برای ما به ارمغان داشته است.

گفتنی است، از ابتدای سال تا کنون بیش از 100 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و بیش از 120 نفر در این خصوص دستگیر شدند.

انتهای پیام/
پلیس آگاهی پلیس مبارزه با مواد مخدر خانواده مرگ مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر