کد خبر: 927366 A

فروش ویژه مجتمع‌های پروژه ویلایی ویژه در جزیره کیش آغاز شد

خرید ویلا در کیش  یکی از خواسته های و ارزوهای بسباری از افراد است به  تازگی. پروژه ویلایی به عنوان یکی از منحصر به فردترین پروژه‌ها در کشور در قلب جزیره کیش  احداث شده و در حال تکمیل است این پروژه در 11 هزار و 294 متر مربع زمین واقع شده و شامل 34 واحد ویلا که هر واحد 340 متر مربع و به صورت تریپلکس است.

هر واحد از  این پروژه ویلایی  دارای امکاناتی همچون استخر اختصاصی واقع در روف گاردن، گاراژ اختصاصی، آسانسور اختصاصی، سیستم هوشمند (BMS) کلید و پریز شیشه‌ای (تاچ)، جاروبرقی مرکزی، لاندری مجزا، سیستم خنک‌کننده اسپیلت متصل به سیستم هوشمند، سیستم اعلان حریق در تمام طبقات، کمدهای دیواری، MDF، ساخت ساکای ایتالیا (های گلاس)، کابینت MDF ساخت ساکای ایتالیا (های گلاس، صفحه کورین، یراق‌آلات بلوم آلمان)، سرویس بهداشتی (وال هنگ)، دوش و فلاش‌تانک توکار، کمد و کابینت (مجهز به اکسسوری) و تمامی درب و چارچوبها از چوب با درج کیفی بسیار مرغوب است.

در زمان خرید این ویلاها ۵درصد هزینه خرید هنگام سند، 50 درصد زمان پیش پرداخت، 5 درصد در زمان تحویل پروژه دریافت میشود و 40 درصد نیز بصورت اقساط یکساله پس از عقد قرارداد دریافت خواهد شد.

فروش  این پروژه هم‌اکنون آغاز شده و متقاضیان برای اطلاعات بیشتر و خرید می‌توانند با شماره تلفن 09921929707 تماس حاصل کنند.


21
22

 

جزیره کیش پروژه ویلایی سرای کوشک در کیش خرید خانه در جزیره کیش ویلا در کیش خرید ویلا در کیش سفر به کیش مزیت خرید ویلا و خانه در کیش قیمت ویلا در کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر