کد خبر: 921142 A

مسیر نیروی انتظامی مسیر ولایت بوده و سرنوشت سربازان ولایت چیزی جزء خشم دشمنان نیست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ شهداد کناری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش در دیدار با علی اصغر جمالی فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش رفتارهای گستاخانه آمریکا را نامشروع عنوان کرد و ادامه داد: نیروی انتظامی در خدمت به مردم خوب عمل می کند و دشمنان همیشه با خدمتگذاران مردم و سربازان ولایت مشکل دارند.

وی با اشاره به اینکه تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا، نتیجه کوتاه فکری کارشناسان دولت ضعیف آمریکا است ادامه داد: تحریم سپاه و ناجا نشان از رهاسازی تیر و ترکش های آخرین بوده و انشالله همه شاهد نابودی آمریکا خواهیم بود.

کناری ادامه داد: دولت آمریکا با اسلحه و خشونت با مردم خود برخورد می کند و کارهای مکارانه توسط مردم به خودشان برمی گردد و این خواست خداوند است که آمریکا روز به روز خار و ذلیل می شود.

فرمانده بسیج و سپاه کیش با بیان اینکه ناجا محبوب و در کنار مردم است، اهتمام داشت: هیچ شرایط جوی و طبیعی در خدمت نیروی انتظامی به مردم تاثیر ندارد و ناجا محبوب و در کنار مردم است.

سرهنگ " علی اصغر جمالی " در ادامه این دیدار ضمن قدردانی از فرمانده و کارکنان سپاه و بسیج جزیره کیش، گفت: آمریکا به دنبال نشانه گرفتن پایه های نظام است و تحریم سازمان هایی که در خدمت مردم هستند برایش در اولویت است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا در جامعه جهانی جایی ندارد، بیان داشت: آمریکا از کشورهای قدرتمندی چون ایران می ترسد و قدرت بازدارنده و تاثیرگذار ایران در منطقه و جهان باعث تصمیم به تحریم سپاه و نیروی انتظامی می شود.

فرمانده پلیس کیش همراهی، همکاری و وجود سپاه را یک افتخار عنوان کرد و تاکید کرد: تحریم ها نه تنها ضربه ای به ما وارد نمی کند بلکه ما را استوارتر می کند و از خدمتگذاری به نظام با اقتدار اقدام خواهیم کرد.

سرهنگ جمالی وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی در زیر سایه حضرت حق و امام زمان(عج) و زعامت نائب بر حقش یک نعمت الهی دانست و با اشاره به اینکه خط فکر کشور ما، خط امام و رهبری است، گفت: دشمنان ما هیچ زمانی نمی توانند مردم و جوانان ما را گمراه کنند.

 

جزیره کیش فرمانده پلیس کیش، همراهی همکاری و وجود سپاه را یک افتخار دانست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر