کد خبر: 921117 A

در گفتگو با ایلنا مطرح شد:

تمامی هزینه ضدعفونی کردن و اجرای پروتکل‌های بهداشتی در جزیره کیش توسط بخش خصوصی پرداخت می‌شود و اجرای پروتکل‌های بهداشتی حدود 15 درصد هزینه به نگهداری هتلها اضافه کرده است.

 همدانی عضو هیات مدیره جامعه هتلدران کیش و مدیرعامل هلدینگ گردشگری تاپ تورز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا ، با اشاره به برنامه‌هایی که برای اجرای پروتکل‌های بهداشتی در پروازها و تورها دارد، گفت: ما با دو ایرلاین معتبر ماهان ایر و کیش ایر همکاری داریم و این دو ایرلاین پروتکل‌های بهداشتی را رعایت و آن را اجرا می‌کنند.

وی ادامه داد: مسافران بدون ماسک اجازه سوار شدن به هواپیما را ندارند و اگر مسافری ماسک نداشته باشد به او ماسک داده می‌شود. همچنین همه صندلی‌ها قبل از اینکه مسافران بنشینند ضدعفونی می‌شود و بارها و وسایل همراه مسافران  نیز ضدعفونی می‌شوند و به مسافران علاوه بر ماسک، ژل ضدعفونی کننده تک‌نفره داده می‌شود.

وی گفت: بعد از آنکه مسافران پیاده شدند، قبل از فرود به فرودگاه مقصد  ضد عفونی می‌شوند و در هتل‌های خودمان نیز در راستای اجرای پروتکل‌های بهداشتی از ماسک و دستکش استفاده شده و همچنین ضدعفونی انجام می‌شود.

همدانی افزود: تمامی هزینه ضدعفونی کردن و اجرای پروتکل‌های بهداشتی در جزیره کیش توسط خود ما و بخش خصوصی پرداخت می‌شود  البته اجرای پروتکل‌های بهداشتی حدود 15 درصد هزینه به نگهداری هتل‌ها اضافه کرده است.

وی ادامه داد: طی این مدت تلاش شده تمامی پروازها با حفظ پروتکل‌های بهداشتی انجام شود. البته مسافران نیز باید همکاری کنند و در اماکن عمومی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

اجرای پروتکلهای بهداشتی درصد 15 به هزینه نگهداری هتلها اضافه کرد تاپ تورز همدانی تاپ تورز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر