کد خبر: 849418 A

موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش با هدف معرفی ظرفیت و توانمندی های ورزشی جزیره، در نمایشگاه بین المللی پارس شیراز شرکت کرد.

به گزارش ایلنا؛ در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس که از ۲۶ تا ۲۹ آذر در محل دائمی نمایشگاه های شهر شیراز برگزار شد؛شرکت های سرمایه گذاری داخلی و خارجی در حوزه گردشگری، بیمارستان ها و مراکز گردشگری سلامت، گردشگری دریایی، موسسات خدمات گردشگری و آژانس های هواپیمایی، هتل‌ها و مراکز اقامتی، دهکده های توریستی، مراکز تفریحی، صنایع دستی، موزه ها و سایر صنایع وابسته حضور داشتند، موسسه ورزش و تفریحات سالم جزیره کیش نیز توانمندی های خود را به نمایش گذاشت.

ساختمان شطرنج با قابلیت برگزاری همزمان ۴۰ بازی، مجموعه سوارکاری، سالن تیراندازی با کمان، سالن تیراندازی با تپانچه، سالن های چند منظوره، فضای روباز جهت برگزاری دوره های آموزشی و برگزاری رقابت های ورزشی، زمین های ده گانه تنیس و سه زمین هات کورد، سالن های ویژه برگزاری مسابقات تکواندو، والیبال، کشتی و بسیاری از رشته های ورزشی در محیطی بالغ بر ۱۸ هکتار و به طور ویژه ورزش‌های ساحلی و دریایی در سطوح منطقه ای، ملی و بین المللی از جمله ظرفیت های مطلوب  ورزش جزیره کیش است که در این روبداد به معرض نمایش گذاشته شد.

همچنین وجود سالن های چند منظوره با بهترین امکانات که در طول سال های گذشته بستر برگزاری رویدادها و مسابقات بین المللی مختلفی را در جزیره فراهم کرده، در این نمایشگاه به شرکت های داخلی و خارجی معرفی شد تا بسیاری از تیم‌های ملی و بین المللی در رشته های مختلف ، اردوهای آماده سازی خود را در کیش برپا کنند.

سواحل زیبا برای برگزاری اردوها و مسابقات رشته های ساحلی و دریایی از جمله فوتبال، والیبال، پدل برد و کایت بردینگ نیز از دیگر ظرفیت های این منطقه آزاد است که به صورت جدی در دستور کار مسئولان جزیره کیش برای توسعه و گسترش قرار دارد و از طریق نمایدگان کیش در نمایشگاه به شرکت کنندگان معرفی شد.

همچنین برپایی دوره های مربیگری، داوری، آموزش دروس تئوری و عملی مربیگری، و کارگاه های ملی و          بین المللی از دیگر ظرفیت های خوب جزیره کیش است که در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس به اطلاع شرکت کنندگان در این رویداد رسید.

گفتنی است موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش تاکنون میزبانی رقابت های غواصی ارتش های جهان، مسابقات غریق نجات آقایان و بانوان، مسابقات پدل برد انتخابی تیم ملی، مسابقات جهانی تکواندو، مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر، مسابقات قهرمانی کبدی جوانان جهان، مسابقات کایت بردینگ و بسیاری رویدادهای دیگر را برعهده داشته است.

انتخابی تیم ملی رقابت کشتی نمایشگاه بین المللی منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر