کد خبر: 849416 A

موسسه آموزشی علوم و فنون کیش با هدف توسعه ایده های نوین آموزشی در قالب بازی‌های جدید،حامی رویداد بازی سازی هکاتون شد.

به گزارش ایلنا؛  رویداد "بازی سازی هکاتون" به همت بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای و با حمایت "موسسه آموزشی علوم و فنون کیش از ۲۷ تا ۲۹ آذر به نمایندگی از "سازمان منطقه آزاد کیش" در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد.

در این رویداد رقابتی با محوریت "جزیره زیبای کیش و آموزش زبان" ، گروه های شرکت کننده از سراسر ایران به تولید یک بازی رایانه ای با موضوع آموزش زبان به کودکان، نوجوانان و ناشنوایان و با در نظر گرفتن عناصر شاخص جزیره زیبای کیش اقدام کردند.

اختتامیه این جشنواره ششم دی برگزار خواهد شد و از طرف "موسسه آموزشی علوم و فنون کیش" به نمایندگی از "سازمان منطقه آزاد کیش" به تیم‌های اول تا سوم این رقابت ها ،  به ترتیب جوایز ۱۵، ۷ و ۳ میلیون تومانی اعطا می شود.

دو جایزه 5 میلیون تومانی نیز در حوزه "گردشگری و آموزش زبان" برای "بهترین بازی سال" در نظر گرفته شده است و "بهترین مقاله سال" نیز هدیه ای به میزان ۵ میلیون تومان از سوی موسسه علوم و فنون دریافت می کند.

همچنین در این رویداد به منظور توسعه و بهره برداری از بازی های تولید شده ، امکان حضور در برنامه‌های شتاب‌دهی، معرفی بازی ها به سرمایه‌گذاران و عقد قرارداد با مجموعه‌های سفارش‌دهنده بازی برای تیم‌های منتخب این رویداد ‌ فراهم می شود.

گفتنی است حمایت از ایده‌های خلاقانه و نوآورانه از مهمترین اهداف موسسه آموزشی علوم و فنون در این رویداد است.

بازی بازی رایانه ای رقابت ریاست جمهوری شاخص
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر