کد خبر: 833742 A

دراولین دوره مسابقات کشتی جام کیش

اولین دوره مسابقات چهارجانبه جام کیش به همت هیئت کشتی جزیره کیش و با مشارکت جامعه دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری جزیره کیش در روز ملی کیش برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم کشتی جزیره کیش در مرحله فینال با قرار گرفتن در مقابل تیم قدرتمند کشتی اصفهان توانست با شکست قاطع این تیم به عنوان تیم اول، نخستین دوره مسابقات کشتی جام کیش معرفی شود.

علی ابراهیمی رئیس هیئت کشتی جزیره کیش در نشست خبری در حوزه برگزاری این مسابقات عنوان نمود، با توجه به تجربه برگزاری مسابقات جام تختی در سالهای پیشین و پتانسیل بالای این رشته ورزشی در جزیره زیبای کیش، امکان برگزاری مسابقاتی در این سطح، و با عنوان جزیره کیش، ضمن ایجاد بستر معرفی مجدد جزیره کیش خواهد توانست به عنوان رویداد ویژه و ماندگار در کنار سایر برنامه های تبلیغی و اجرایی روز کیش ثابت و ماندگار شود.

وی افزود: برنامه ریزی های جامعی در خصوص برگزاری مسابقات جام کشتی کیش، در سالهای آتی و در سطح بین المللی در حال انجام بوده و قطعا با حمایت بخش خصوصی و البته حمایتهای ویژه سازمان منطقه آزاد کیش دستیابی به این مهم را در دستور کار قرار داده ایم.

علی خدادادی، ریاست هیئت مدیره جامعه دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری کیش ضمن حضور در فینال این مسابقات، سطح مسابقات را مطلوب و حمایت از ورزش جزیره کیش به عنوان یک بازوی کمکی در حوزه جذب گردشگر را از مهمترین اولویتهای، امروز در طراحی استراتژی جامعه دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری کیش عنوان کرد.

سینا عباسی مدیر عامل جامعه دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری نیز ضمن تقدیر از هیئت کشتی جزیره کیش، توجه به گردشگری ورزشی را به عنوان یک پتانسیل نادیده گرفته شده تا به امروز قلمداد نمود و برگزاری چنین مسابقاتی با هویت ثبت در تقویم رویدادهای جزیره کیش و استفاده از تمامی پتانسیل های جذب مسافر یعنی دفاتر و آژانسهای مستقر در جزیره کیش را به عنوان یک هدف میان مدت برای افزایش سرانه گردشگری رویداد محور در جزیره مطلوب و امیدوارکننده قلمداد کرد.

اولین دوره مسابقات کشتی جام کیش در تاریخ 20 آبان 1398با قهرمانی تیم کشتی جزیره کیش به پایان رسید و تیم اصفهان و کرمانشاه به ترتیب مقامهای دوم و سوم را کسب کردند.

اصفهان جامعه کشتی گردشگری هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر