کد خبر: 801625 A

مدیرعامل جُنگ ستارگان رنگارنگ کیش؛

مدیرعامل جُنگ ستارگان رنگارنگ کیش، یکی از دلایل اصلی کاهش مسافران جزیره را افزایش بهای بلیط هواپیماها عنوان کرد و گفت: علارغم وعده‌های مکرر مدیران جزیره کیش بهای بلیط‌ها بسیار بالا بوده و این امر تاثیر مستقیم بر تعداد گردشگران گذاشته است.‌

اخوان در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به عدم رعایت قیمت‌گذاری مصوب در جزیزه کیش افزود: با وجود قیمت‌های مصوب، اما تفاوت نرخ به طور مشهود در بخش‌های گردشگری، بازار و ... در کیش مشاهده می‌شود که این امر باعث بی اعتمادی گردشگران و نگاه منفی آن‌ها به کیش شده است.

مدیرعامل جُنگ ستارگان رنگارنگ کیش، معتقد است: افزایش کیفت کالای عرضه شده، نوع رفتار کیشوندان با توریست‌ها باعث جذب مسافران بیشتر خواهد شد.

اخوان تصریح کرد:‌ عدم تنوع در برنامه‌های جشنواره تابستانی، باعث یکنواختی فضای کیش برای مسافران شده است که باید متولیان بخش گردشگری به  این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

وی اظهار کرد: در حال حاضر بیشتر مخاطبان جشنواره کیش در سال جاری، کیشوندان بودند که این امر ناشی از عدم اطلاع رسانی مناسب بود.

مدیرعامل جُنگ ستارگان رنگارنگ کیش، با بیان اینکه حضور جُنگ‌ها در جشنواره‌های کیش می‌تواند در جذب مسافران بسیار مناسب باشد، افزود: در حال حاضر جُنگ ستارگان رنگارنگ کیش با استفاده از برنامه‌ها و افراد با استعداد توانسته بخشی قابل توجهی از مسافران را به خود اختصاص دهد. در واقع جُنگ ستارگان رنگارنگ کیش به عنوان یک سفیر، معرف جزیره کیش در سرزمین اصلی است و در این راستا برنامه‌های مختلفی در سرزمین اصلی اجرا می‌کند.

اخوان با تشکر از خبرگزاری ایلنا و مجله دنیای کیش برای حمایت رسانه‌ای از فعالان اقتصادی کیش گفت: امیدوارم شرایط اقتصادی در کیش از رکود خارج شود تا با تهیه خبرهای خوب مشوق سرمایه‌گذران کیش باشند.

بلیط مسافران هواپیما کیش جشنواره تابستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر