کد خبر: 784920 A

نهمین مجمع عمومی جامعه دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری کیش روز جمعه 21 تیر ماه در محل سالن ابن سینا (مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش) برگزار شد.

در ابتدای مراسم مسیح اله صفا به عنوان ریاست مجمع و سینا عباسی به عنوان نائب رئیس، حسن قندی به عنوان ناظر و ام فروه صابری در جایگاه منشی، رسمیت جلسه را اعلام کردند.

در این مراسم که نزدیک به 50 آژانس خدمات مسافرتی و گردشگری شرکت داشتند، علی خدادادی، رئیس هیئت مدیره جامعه دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری کیش به ارائه گزارش عملکرد هیئت مدیره به شرح مواردی از رویکرد آتی این جامعه پرداخت.

 وی همدلی و همراهی کلیه اعضای این جامعه را به عنوان راهکاری در مسیر طی نمودن روزهای سخت گردشگری عنوان کرد و پیش رفتن به سمت به روز شدن ساختار گردشگری با رونمایی از سامانه اینترنتی جامعه را در آینده تشریح کرد.

در ادامه این برنامه، رامتین روشن، بازرس جامعه به تشریح عملکرد اجرایی و مالی جامعه تا پایان سال مالی 1397 پرداخت و حضار با ارائه اسناد موجود و گزارش ارائه شده به تصویب رویکرد مالی جامعه رای مثبت دادند.

 روشن، تغییر نگاه به حوزه گردشگری و ایجاد همدلی به جای برخوردهای سلبی را راهی برای رشد و شکوفایی این حوزه دانست و حضور مدیران فعلی حوزه گردشگری مانند علی ابراهیمی و کارشناسان زیر مجموعه این حوزه که کاملا مسلط به احوالات عمومی جزیره کیش هستند را موهبتی ویژه خواند.

رامتین روشن ضمن تشکر از تلاشهای شبانه روزی علی خدادادی (رئیس هیئت مدیره جامعه) در حل مشکلات جامعه دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری کیش و دلسوزی و توجه ویژه ابراهیم سالمی (عضو هیئت مدیره) به امور اجرایی هیئت مدیره و فعالیت و پویایی علی هاشمی (عضو جدید هیئت مدیره)، از راهنمایی‌ها و انتقال تجارب سینا عباسی، مشاور عالی جامعه نیز تقدیر کرد.

در این مراسم، برخوردار به نمایندگی از مدیریت نظارت بر اماکن گردشگری حضور پیدا کرد.

پس از این بخش، هیئت رئیسه اجرایی مجمع، نسبت به برگزاری انتخابات ترمیم هیئت مدیره و بازرس قانونی و علی البدل اقدام کردند که در نهایت عبدالله پیری با 21 رای و احسان داورزنی با 18 رای به ترتیب به عنوان عضو علی البدل اول و دوم انتخاب شدند.

در حوزه انتخاب بازرس رامتین روش با تعداد 35 رای و زهرا سرو آزاد نیز با 2 رای به عنوان بازرسان اصلی و علی البدل انتخاب شدند.

جامعه دفاتر خدمات مسافرتی کیش در سال اخیر با ایجاد ساختار شفاف مالی و اجرایی و بهره مندی از اعضای جدید و جوان در کنار پیشکسوتان و افراد خوش نام این عرصه به عنوان یک جامعه پویا و به روز در حال حرکت به سمت آینده ای بهتر گام برداشته و از این حیث به عنوان یک جامعه محوری و تعیین کننده در عرصه گردشگری کیش، قدم برداشته است.

کیش دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر