کد خبر: 743998 A

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به منظور تبریک فرا رسیدن سال نو به دیدار خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران در جزیره کیش رفت.

به گزارش ایلنا، غلامحسین مظفری عصر یکشنبه چهارم فرودین ماه در دیدار نوروزی با تعدادی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، دیدار کرد و فرا رسیدن سال جدید را به آنها تبریک گفت. 

در این دیدار که معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل، مشاور امور ایثارگران و جمعی از مدیران و مشاورین سازمان منطقه آزاد کیش حضور داشتند، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه عزت و افتخار کنونی جامعه اسلامی ما مدیون خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان است، افزود: به عنوان خادمان مردم در برابر خون شهدا و فداکاری‌های ایثارگران و آزادگان مسئولیت سنگینی بر عهده داریم و برای یادآوری این وظیفه سنگین در آغاز سال جدید با آرمان‌های انقلاب و خون شهدا تجدید بیعت می‌کنیم.

وی ایثارگران را شمع پر فروغ انقلاب دانست و اظهار داشت: شهدا و ایثارگران دانش‌آموختگان مکتب امام حسین (ع) هستند.

مظفری با مرور بخش‌هایی از خاطرات دوران دفاع مقدس از خانواده‌های معظم شهدا، رزمندگان، جانبازان و آزادگان به عنوان حافظان ارزش های معنوی کشور یاد کرد و گفت: تاسی به امام حسین (ع) و نهادینه شدن فرهنگ شهادت‌طلبی و ایثار که از واقعه عاشورا آموخته‌ایم موجب تقدیم هزاران شهید، آزاده، جانباز و ایثارگر در دوران دفاع مقدس شد که به برکت این خون‌های مطهر کشور ما در اوج امنیت و اقتدار قرار دارد.

مظفری افزود: ایثارگران ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند و امروز نیز خانواده‌های آن بزرگ مردان، همان مسیر را با افتخار و سربلندی طی می‌کنند.

جانبازان جانبازان و ایثارگران خانواده های شهدا سال نو مردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر