کد خبر: 743982 A

شرکت هواپیمایی کیش در مشارکت با بخش خصوصی با اجرای آیین‌های زیبای نوروزی و اعطای هدایای متنوع به استقبال مسافران در سال جدید رفت.

به گزارش ایلنا، در راستای حفظ اصل مشتری‌مداری و ترغیب گردشگران برای سفر به جزیره زیبای کیش به عنوان مقصد برتر گردشگری داخلی، شرکت هواپیمایی کیش با اجرای برنامه‌های مختلف لحظات شادی را برای مسافران خلق کرد.

این شرکت با بهره‌گیری از حمایت‌های بخش خصوصی طرح های مختلفی را برای شاد کردن مسافران در پروازهای مختلف اجرا می‌کند.

یکی از این طرح‌ها  قرار دادن چمدان‌های هدیه به نام مسافران بر روی تسمه نقاله پرواز شیراز به کیش بود که مسافران پس از پیاده شدن زمانی که برای تحویل بار خود در فرودگاه جزیره کیش به سراغ تسمه نقاله رفتند، با چمدان‌های هدیه به نام خود مواجه شدند.

در روز اول عید نیز مسافران ورودی به جزیره کیش با دریافت هدیه نقدی به همراه شاخه گل از میهمانداران داخل پرواز، اولین روز سال نوی خود را با خاطره‌ای خوش آغاز کردند.

از دیگر برنامه‌های شرکت هواپیمایی کیش، توزیع منوی انتخابی کترینگ پروازی در پروازهای تهران– کیش و بالعکس از ۲۷ اسفند تا ۱۴ فروردین است.

تعبیه هفت‌سین در پروازهای مصادف با لحظه تحویل سال، خیرمقدم و پذیرایی از مسافران کودک پروازهای کیش ایر از ۲۸ اسفند تا ۸ فروردین، سرو شیرینی با لوگوی کیش ایر در پروازها و تعبیه ماکت هواپیما به همراه حضور تیم پروازی کودکان کیش ایر در فرودگاه کیش برای ثبت تصاویر زیبا و به یاد ماندنی برای مسافران از دیگر برنامه‌های شرکت هواپیمایی کیش است که با مشارکت بخش خصوصی در حال اجراست.

هواپیمایی کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر