کد خبر: 712610 A

نخستین نشست ستاد تسهیلات نوروزی مرکز توسعه سلامت کیش با هدف ارائه خدمات مناسب به شهروندان و مسافران برگزار شد.

به گزارش ایلنا، رئیس مرکز توسعه سلامت کیش در این نشست با تقدیر از فعالیت‌های انجام گرفته در سال 97 که روند رو به رشدی را طی کرده، گفت: با توجه به تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و پیش‌بینی‌ها درباره افزایش میزان سفر گردشگران در نوروز 98 به جزیره کیش، باید آمادگی بیشتر و کامل‌تری برای ایام نوروز داشته باشیم. بنابراین تمامی واحدهای مرکز توسعه سلامت کیش همچون سال‌های گذشته برای خدمات دهی در ایام نوروز آماده هستند و جدول کشیک در کلیه واحد‌ها در دست تهیه است.

رضانیا افزود: ساعت کاری مرکز سلامت جامعه بوعلی و پایگاه سلامت صدف و سحر در ایام تعطیل 8 و سی دقیقه صبح تا  13 و بعد از ظهر از ساعت 17 و سی دقیقه تا ساعت 20 است. در ایام غیر تعطیل هم خدمات‌دهی در نوبت صبح از ساعت 7 و سی دقیقه تا 14 و در نوبت بعد از ظهر از ساعت  17 و سی دقیقه تا 20 است.

پیگیری نظام مراقبت بیماری‌ها، تهیه دارو برای داروخانه مرکز توسعه سلامت و پیگیری برای تامین داروهای مورد نیاز داروخانه‌های سطح شهر، اقدامات لازم برای انبار دارو، تهیه توصیه‌های دارویی، بهداشت سفر و تغذیه برای درج در بسته‌های اطلاع‌رسانی نوروزی و اعلام برنامه حضور پزشکان و دندانپزشکان بخش‌خصوصی در ایام نوروز به ستاد نوروزی از دیگر موضوعات طرح و بررسی شده در این نشست بود.

ایام نوروز ستاد تسهیلات نوروزی سلامت مسافران نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر