کد خبر: 701716 A

مدیرعامل منطقه‌آزاد کیش از تشکیل اتاق فکر برای برنامه‌ریزی بهتر و ساماندهی امور خبرداد

به گزارش ایلنا، غلامحسین مظفری امروز 19 در دیدار با اعضای شورای‌شهر کیش از تشکیل اتاق فکر برای برنامه‌ریزی بهتر و ساماندهی امور خبرداد و افزود: برای رسیدن به رشد و توسعه پایدار در جزیره کیش از تمامی ظرفیت‌ها و مشورت همگان بهره می‌گیریم.

وی با اشاره به نقش بی‌بدیل شوراهای‌شهر در رفع مشکلات و حل مسائل جوامع شهری گفت‌: باور و اعتقاد من این است که شورای شهر می‌تواند کمک و یاور سازمان منطقه‌آزاد کیش در پیگیری خواسته‌ها و مطالبات مردم باشد.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه اعضای شورای شهر کاری پر مسئولیت و خطیر برعهده دارند، تصریح کرد: برای دستیابی به توسعه و پیشرفت در جزیره کیش علاوه بر مشورت با متخصصان داخلی، باید از تخصص و تجربه مشاوران بین المللی نیز استفاده کرد.

مظفری با اشاره به اینکه برای رسیدن به توسعه باید دنبال مزیت باشیم، یادآور شد: برای ارتقاء سطح کسب و کار در جزیره کیش باید به سمت فعالیت و بهره‌گیری از صنایع و علوم نوین، دانش‌بنیان و فعالیت استارتاپ‌ها برویم.

وی درباره پردیس دانشگاه‌ها در جزیره کیش تصریح کرد: این دانشگاه‌ها باید دنبال بین‌المللی شدن واقعی باشند تا بتوانند در جذب هرچه بیشتر دانشجویان خارجی موفق عمل کنند.

مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش همچنین برنامه‌ریزی برای شکل‌دهی نهادهای مالی توانمند و قدرتمند در جزیره کیش را از جمله برنامه‌های آینده این سازمان عنوان کرد و گفت:‌ اگر به دنبال توسعه و پیشرفت منطقی و علمی جزیره کیش هستیم باید دنبال نهادهای مالی قدرتمند بود.

مظفری ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای‌شهر، بر ضرورت برگزاری جلسات منظم و دائمی بین این شورا و مسئولان سازمان منطقه‌آزاد کیش تأکید کرد و گفت: شورای شهر کیش به‌منظور پیشبرد امور و مسائل شهری جزیره کیش پیشنهادات و نظرات خود را به ما منتقل کند.

یاد آور می‌شود در این جلسه شرفی رئیس شورای شهر کیش و دیگر اعضای این شورا ضمن تبریک انتصاب مدیر عامل جدید سازمان منطقه‌آزاد کیش، گزارش کوتاهی از فعالیت 16 ماه گذشته را به اطلاع مظفری رساندند.

در این جلسه اعضای شورای‌شهر درباره وضعیت کمپ معمار، بازار ماهی، آموزش و پرورش، گردشگری و حمل‌ونقل و دیگر موضوعات و مسائل جزیره کیش گزارشی مطرح کردند.

عبدالنبی شرفی، بدریه بحرینی، ایرج شرف‌زاده، محمد طاهری و محمد جاسم‌پور از اعضای پنجمین دوره شورای شهر کیش هستند.

آموزش و پرورش حمل و نقل گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر