کد خبر: 692748 A

نمایشگاه سراسری کتاب کیش با استقبال بیش از 20 هزار نفر بازدید کننده به کار خود پایان داد.

به گزارش ایلنا، نمایشگاه کتاب کیش از 17 تا 25 آبان در فضایی به وسعت 3 هزار مترمربع درتالار شهر کیش برپا شد.

در این نمایشگاه که با استقبال بیش از 20 هزار نفر بازدید کننده مواجه شد جدیدترین محصولات فرهنگی در قالب 15 هزار عنوان کتاب با موضوع های عمومی، کودک و نوجوان، ادبیات، رمان، روان‌شناسی، مذهبی ،مدیریت، بازرگانی، زبان، کامپیوتر، معماری، هنر، گردشگری، ورزشی، آشپزی، اجتماعی، سیاسی،حقوقی، صنایع دستی و کتاب‌های صوتی در بخش کودک و نوجوان ارائه شد.

داوود رادمند مدیر و برگزار کننده نمایشگاه کتاب کیش با اشاره به استقبال خوبی که از این نمایشگاه شد، گفت: حدود ده هزار فاکتور خرید از این نمایشگاه داشتیم که این فاکتورها اغلب متعلق به خانواده ها بود وبا احتساب هر فاکتور دو بازدید کننده که حداقل میزان بازدید کننده‌ها است بیش از 20 هزار نفر از نمایشگاه کتاب کیش دیدن کرده‌اند.

وی افزود: عرضه کتاب‌های تازه منتشر شده، حضور ناشران فعال، تامین کتب براثر نیاز اقشار وسنین مختلف، فضا سازی خوب که شامل راهروها، محل استراحت و چیدمان خوب کتاب‌ها بود کنار ارائه تخفیف 50 درصدی خرید کتاب از عوامل موثر در برپایی شایسته نمایشگاه واستقبال خوب بازدید کننده‌ها بود.

مدیربرگزاری نمایشگاه کتاب کیش تصریح کرد: این نمایشگاه رضایت‌مندی 90 درصدی بازدید کننده‌ها را در پی داشت و کنار این موضوع در حال تحلیل و بررسی عملکرد نمایشگاه و خریداران به لحاظ موضوع، محتوا، سن و گرایش‌ها هستیم تا نیاز جزیره کیش را براساس تقاضای مخاطبان درباره کتاب‌ها شناسایی کنیم و در سال‌های آینده براساس نیاز و علاقه‌مندی مخاطبان کتاب‌ها ارائه شوند.

گفتنی است، نمایشگاه کتاب کیش که به همت معاونت فرهنگی واجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش و درهمکاری با وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی قرار است به صورت رویدادی سالانه برگزار شود 200 ناشر برجسته کشور آثار خود را عرضه کردند.

رمان نمایشگاه کتاب گردشگری ورزشی نمایشگاه کتاب کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر