کد خبر: 691814 A

رئیس هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از بیمارستان کیش بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، محمدباقر خسروی رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رئیس هیأت علمی این دانشگاه از کلینیک و بخش‌های درمانی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش بازدید کرد و پس از آن طی جلسه ای با مسئولان ومدیران بیمارستان کیش جهت تقویت همکاری بین دو مرکز و برنامه ریزی های لازم به بحث و تبادل نظر پرداخت.

خسروی پس از بازدید از بخش‌ها و فضاهای درمانی بیمارستان کیش طی نشستی با مدیران بیمارستان کیش اعلام آمادگی کرد تا جهت همکاری بیش از پیش بین دانشکده پزشکی شیراز و بیمارستان کیش اقدامات لازم صورت گیرد.

محمد امین افراسیابی معاون فنی بیمارستان گفت: همکاری‌های بین پزشکان عضو هیأت علمی دانشگاه شیراز و بیمارستان کیش با توجه به بالا بودن سطح علمی اساتید این دانشگاه، علاوه بر بحث افزایش کیفی ارائه خدمات درمانی به مردم کیش و گردشگران ، به مطرح شدن بیمارستان کیش به عنوان یکی از مراکز ویژه خدمات درمانی در کشور نیزکمک می کند.

وی افزود: امیدواریم با حضور فعال پزشکان فوق تخصص استان فارس در کیش و یاری گرفتن از پتانسیل های پزشکی اساتید دانشگاه شیراز، بیمارستان کیش در زمینه گردشگری سلامت درحوزه های داخلی و خارجی بتوانیم خدماتی را که تاکنون دراین بیمارستان ارائه نمی‌شده، ارائه دهیم.

گفته می‌شود بین سازمان منطقه آزاد کیش و دانشگاه علوم پزشکی شیراز تفاهم نامه همکاری وجود دارد که مدیران بیمارستان کیش با احیای آن و بهره گیری از بندهای مندرج در آن درصدد هرچه بهتر شدن ارائه خدمات درمانی در بیمارستان کیش هستند.

استان فارس گردشگری سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر