کد خبر: 691014 A

کشتی تفریحی امپراطور با حضور مسئولان کیش و همزمان با روز کیش سفر دریایی خود را آغاز کرد.

به گزارش ایلنا، کشتی تفریحی امپراطور همزمان با 20 آبان و روز کیش با حضور علیرضا قائدیان معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولان محلی فعالیت خود را آغاز کرد.

در آیین آغاز به کار این شناور که به رستوران دریایی تبدیل شده علیرضا قائدیان معاون گردشگری سازمان منطقه‌آزاد کیش با اشاره به لزوم تحقق جایگاه کیش به‌عنوان کالای برتر و برند گردشگری کشور گفت: همکاری و مشارکت بخش خصوصی لازمه دستیابی به این هدف است و نام‌گذاری یک روز خاص به نام کیش با هدف ایجاد یک رویداد گردشگری در آغاز فصل سفر انجام شده است.

وی افزود: تمام تلاش خود را برای رشد و شکوفایی صنعت گردشگری و  توجه جدی به گردشگری منطقه به کار خواهیم بست تا شاهد روزهای بهتری در گردشگری این جزیره باشیم.

حسین جهانگیری مدیرعامل فایبر صنعت کیش نیز گفت: این کشتی به طول 35 متر و عرض 12 متر در 4 طبقه با هزینه ای بالغ بر 10 میلیارد تومان به دست متخصصان داخلی و بر اساس استانداردهای بین المللی ساخته شده است و با ظرفیت 220 سرنشین به گردشگران خدمات ارائه می کند.

در نخستین سال گرامیداشت 20 آبان، روز کیش برنامه‌های متنوع و شادی در جزیره کیش اجرا شد و علاوه بر افتتاح خانه مطبوعات، ساختمان شورای‌شهر و فاز سوم کاریز، کلنگ شهربازی بزرگ کیش زمین زده شد.

صنعت گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر