کد خبر: 487249 A

دومین جلسه انتخاباتی ستاد حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی (حامیان مردمی دکتر روحانی در جزیره کیش) با حضور سرشاخه ها و نمایندگان حوزه حمل و نقل عمومی در محل ستاد این حزب برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ایلنا،  این جلسه که به همت مهران صفری دبیر کمیته حمل و نقل ستاد انتخاباتی برگزار گردید رویکرد عملیاتی دولت روحانی در 4 سال گذشته و نیازهای آتی جزیره با حضور دولت تدبیر و امید در 4 سال آتی را مورد بررسی قرار داد. مهران صفری یکی از شاخصه های کلان حوزه درآمدی کشور را در ارتقاء صنعت توریسم عنوان نمود و حوزه عملکردی این عرصه در جزیره کیش را در سالهای حضور دولت دکتر روحانی دورانی مثبت و قابل قبول عنوان نمود.

در ادامه رامتین روشن قائم مقام ستاد انتخاباتی حزب تدبیر و توسعه در جزیره کیش به اهمیت توجه و ارتقاء کیفی بخش حمل و نقل در جزیره کیش در دولت آتی اشاره نمود و بخش حمل و نقل را به عنوان ویترین گردشگری هر فضای تفریحی و گردشی در کشور عنوان نمود.

در انتها مهران صفری، دبیر کمیته حمل و نقل ستاد انتخاباتی حزب تدبیر و توسعه عنوان نمود که اتحاد موجود میان بخش حمل و نقل قطعا انتخاباتی پورشور و قدرتمند را در کشور رقم خواهد زد و اکثریت این حوزه همراستا با دولت تدبیر و امید به فعالیت و تبلیغ دکتر روحانی در جزیره کیش خواهند پرداخت.

photo_۲۰۱۷-۰۵-۰۶_۲۱-۱۲-۰۵

photo_۲۰۱۷-۰۵-۰۶_۲۱-۱۱-۵۸

ایران اسلامی حمل و نقل حمل و نقل عمومی دولت ستاد انتخاباتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر