کد خبر: 1120454 A

مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش مداوای رایگان افراد مبتلا به بیماری کرونا را گامی دیگر برای تکمیل طرح بزرگ درمان در این منطقه عنوان کرد.

به گزارش ایلنا؛ رحمان سادات نجفی مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش با اشاره به این که هم اکنون با گسترش شیوع بیماری کرونا در گرداب مهیب و ویرانگر پدیده شوم قرار گرفته ایم، اظهار داشت: با حمایت و پشتیبانی های همگانی می توانیم مسیر را به سمت تندرستی و استمرار حمایت همنوعانمان هموار سازیم.

سادات نجفی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: با دستور جعفر آهنگران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش جهت پرداخت هزینه های سنگین درمان بیماران کرونایی، این مهم گامی دیگر برای تکمیل طرح بزرگ درمان در جزیره کیش است.

وی بر نقش موثر بخش خصوصی جهت برون رفت از شرایط حاکم بر جامعه، گفت: تکمیل طرح بزرگ درمان در جزیره کیش نیازمند به مشارکت حداکثری بخش های خصوصی جزیره است.

مدیرعامل جامعه بازاریان کیش تاکید کرد: با اهدای کمک های مالی اعضای گرانقدر و خیر اندیش بخش های خصوصی می توانیم بخشی از هزینه های مورد نیاز خانواده های درگیر به بلای خانمانسوز کرونا را تامین و موجبات تقرب به درگاه خداوند مهربان و شادمانی و سلامتی همنوعان خود را فراهم آوریم.

به گفته سادات نجفی پاداش چنین عزمی ارزشمند را دو چندان از دست های مهربان حضرت دوست خواهیم گرفت.

وی از بخش های خصوصی در جزیره کیش درخواست کرد در اسرع وقت کمک های مالی خود را به شماره حساب 105835000 و شباIR  350000105800000000018051 بانک تجارت در وجه جامعه بازاریان و بازرگانان کیش واریز تا در چرخه بهبودی شهروندان عزیزمان مورد استفاده قرار گیرد.

 

انتهای پیام/
تجارت جامعه خانواده درمان هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر