کد خبر: 1109710 A

مسئولان قطر به منظور بازید از ظرفیت های"اقتصادی، گردشگری و ورزشی"جزیره کیش به این منطقه سفر می کنند

به گزارش ایلنا؛ کار گروه هماهنگی و پیگیری مسائل جام جهانی 2022 قطر سازمان منطقه آزاد کیش، دوشنبه چهارم مرداد با هدف برنامه ریزی و بازدید مسئولان بلند مرتبه قطری از ظرفیت های ورزشی و گردشگری جزیره کیش، برگزار شد.

معرفی ظرفیت های ورزشی و گردشگری جزیره کیش به عنوان مقصد برگزاری اردوهای تدارکاتی در سفر مسولان قطری به این منطقه می تواند در ترغیب و جذب گردشگران و شرکت کنندگان که در مسابقات جام جهانی 2022 قطر حضور دارند؛ تاثیر گذار باشد.

با توجه به شرایط آب و هوای کیش و قطر، ایجاد ظرفیت های حمل و نقل، اقامت گردشگران، صدور ویزای فرودگاهی و ارائه خدمات با کیفیت و ارزان قیمت از ویژگی های بارز جزیره کیش محسوب می شود و این منطقه می تواند میزبان هواداران تیم ها و گردشگران ورزشی در این رویداد مهم باشد.

همچنین مناطق آزاد کشور از فرصت ارزشمندی برای بهره مندی از این رویداد مهم برخوردارند و با آماده سازی و انجام مطالعات برندینگ جزیره کیش، این منطقه می تواند در شمار جزایر شناخته شده برای گردشگران سراسر دنیا قرار گیرد.

صنعت گردشگری منطقه آزاد کیش یک اولویت مهم و توریسم ورزشی نیز بهترین شاخص گردشگری برای کشور محسوب می شود.

لازم به ذکر است ناصر آخوندی، معراج نادری فصیح، خسرو نشان، سعید پورعلی، علی عرب، عبدالنبی شرفی، عزیزاله فرضی پور، محسن قریب، رحمان سادات نجفی و مسیح الله صفا اعضای کار گروه هماهنگی و پیگیری مسائل جام جهانی 2022 قطر هستند.

 

انتهای پیام/
جام جهانی قطر گردشگری گردشگری ورزشی صنعت گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر