کد خبر: 1102362 A

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از انهدام شبکه سوداگران مرگ و کشف 30 کیلو گرم تریاک و حشیش در این جزیره خبر داد.

به گزارش  ایلنا، سرهنگ " علی اصغر جمالی " در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس آگاهی با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند دو باند سوداگر مرگ قصد انتقال محموله مواد مخدر از طریق دریا به کیش را دارند که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس کیش قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از هماهنگی با مقام قضائی و پس از پایش مسیرهای ساحلی که احتمال ورود مواد مخدر متصور می شد، طی گشت زنی مستمر در 2 عملیات ضربتی 9 نفر از اعضای شبکه سوداگران مرگ را دستگیر و از آنها مقدار 26 کیلوگرم تریاک و 4 کیلوگرم حشیش کشف کردند که متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش خاطر نشان کرد: هرچند سوداگران مرگ شیوه و شگردهای ورود و فروش مواد مخدر را تغییر می دهند اما هوشیاری مأموران این فرماندهی با همکاری خوب مردم شریف موفقیت های خوبی را در امر مبارزه با مواد مخدر به ارمغان داشته است.

 

انتهای پیام/
کشف 30 کیلو گرم مواد مخدر در کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر