کد خبر: 1098803 A

معاون اجتماعی این فرماندهی گفت: نقش رسانه ها در ارتقاء احساس امنیت بسیار موثر و مهم است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرگرد "محمد زنگانه" در  ضمن تشکر از حمایت های همیشگی اصحاب رسانه کیش، ورود به موقع رسانه ها را از عوامل موثر بر تقویت احساس امنیت و تحقق آن در جامعه دانست.

وی افزود: مقوله احساس امنیت یک مقوله ای پیچیده است که علاوه بر دستگاه های انتظامی و امنیتی، سایر دستگاه های اجرایی نیز در تحقق آن نقش تعیین کننده ای دارند.

سرگرد"محمدزنگانه " با بیان اینکه نقش رسانه ها در گسترش احساس امنیت در جزیره کیش قابل تقدیر است، تصریح کرد: مولفه احساس امنیت از خود امنیت مهم تر است و پلیس با همکاری همه بخش ها به خصوص رسانه ها تلاش دارد تا احساس امنیت را در جامعه گسترش دهد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه کیش به نقش کلیدی و مهم رسانه ها در این حوزه اشاره کرد و افزود: رسانه ها می توانند با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی نقش بسزای را ایفا کنند.

"محمد زنگانه" همچنین از انتشار اخبار انتظامی و دریابانی و هشدارهای پلیسی در رسانه های فعال در جزیره کیش ابراز خرسندی کرد و افزود: نقش رسانه ها برای فرهنگ سازی و اقدام های پیشگیرانه در حوزه موضوعات اجتماعی که امروزه در جزیره کیش نیاز به توجه جدی دارد هائز اهمیت است و نیاز به ورود رسانه ها بیش از گذشته احساس می شود.

وی تصریح کرد: نیاز امروز جزیره کیش تقویت فرهنگ ترافیک، پیشگیری از سرقت، جلوگیری از ورود انواع مواد مخدر، برخورد با افراد ناهنجار و کنترل تردد افراد بیکار، معتاد و سارق به جزیره کیش است که این کار با ساماندهی و ثبت سوابق شاغلین در سامانه هوشمند اداره کار به خوبی قابل کنترل خواهد بود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه کیش افزود: تماس های مکرر مردم شریف با سامانه های 110 انتظامی، 120 پلیس راهور و بعضاً 197 سامانه انتقادها و پیشنهادها از عملکرد دستگاه های مختلف به واسطه شرایط روز ، نیاز توجه به آسیب های اجتماعی موجود را دوچندان می کند.

 

انتهای پیام/
آسیب های اجتماعی پلیس راهور ترافیک رسانه امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر