کد خبر: 1077634 A

در گفتگو با ایلنا مطرح شد :

از زمان حضور آقای آهنگران به عنوان رئیس سازمان منطقه آزاد کیش خوشبختانه تغییراتی که باعث اشکال در کار شود، صورت نگرفته و هیچ کاری نیز روی زمین نمانده است.

مجتبی دلجو مدیرعامل تجاری مرکز کیش در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به گسترش ویروس کرونا و تاثیر آن بر اقتصاد و وضعیت اقتصادی جزیره کیش گفت: با شرایط موجود، بازرگانان و تجار فعالیت خود را انجام می‌دهند و اگر بخش‌هایی همچون گمرک و ادارات مرتبط کارهای خود را به خوبی انجام بدهند غرفه‌دارانی که کالاهای خارجی می‌فروختند می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند البته گروهی از فروشندگان به فروش کالاهای ایرانی روی آورده‌اند و کالاهای ایرانی باکیفیت را می‌فروشند.

وی ادامه داد: اجناس ایرانی که در جزیره کیش فروخته می‌شود بسیار باکیفیت است و کسانی که به جزیره می‌آیند از آنجایی که فرصت دارند تا با حوصله خرید کنند قطعا کالای ایرانی را نیز می‌خرند. به طور مثال  از کالاها و برندهایی همچون کفش شیما استقبال خوبی شده است. همچنین ما با انجام کارهای تشویقی مثل برگزاری قرعه‌کشی و اهدای جایزه تلاش داریم تا مسافران را برای خرید تشویق کنیم.

دلجو افزود: از زمان حضور آقای آهنگران به عنوان رئیس سازمان منطقه آزاد کیش خوشبختانه تغییراتی که باعث اشکال در کار شود، صورت نگرفته و هیچ کاری نیز روی زمین نمانده است و جزیره کیش درمسیر توسعه قدم بر می دارد و اگر روند واکسیناسیون به خوبی انجام شود می‌توان امیدوار بود که به زودی جزیره کیش خود را برای پذیرایی از مسافران باید آماده کند.

وی با اشاره به اینکه جزیره کیش یکی از مقاصد اصلی گردشگری در کشور است، گفت: خوشبختانه در جزیره کیش همه پروتکل‌ها به خوبی رعایت می‌شود و هتل‌ها و رستوران‌ها با همکاری ستاد مبارزه با کرونا و همچنین سازمان منطقه آزاد کیش تلاش دارند تا شرایطی را ایجاد کنند تا تعداد بیمار در جزیره کاهش پیدا کند و شرایط در جزیره کیش خوب است.

دلجو با اشاره به اهمیت رسانه‌ها گفت: باید از خبرگزاری ایلنا تشکر کنم که همیشه در کنار مشکلات مردم به خصوص تولیدکنندگان بوده و آنها را بدون هیچ چشم‌داشتی بازتاب داده است.

 

مجتبی دلجو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر