کد خبر: 1071492 A

جانشین فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت: ایستادن ایران اسلامی بر قله های افتخار از زحمات معلمان سرچشمه می گیرد.

به گزارش ایلنا؛ سرهنگ " فرج نظری" در دیدار با رئیس آموزش و پرورش ضمن تبریک روز معلم با اشاره به جایگاه و مقام معلم در جامعه، بیان داشت: امروز ایستادن ایران اسلامی بر قله های افتخار از زحمات معلمان سرچشمه می گیرد و معلمان با تولید و انتقال علم بستر ساز رشد و تعالی جامعه اند.

وی گفت: کسانی که در حوزه های مختلف کشور خدمت می کنند،همان دانش آموزان دیروز هستند که از خوشه های علم معلمان بهره مند شده و ثمره تلاش معلمان دلسوز هستند.

وی با تاکید بر اینکه معلمان پیشگامان تولید امنیت جوامع انسانی هستند و به تحقیق میان امنیت و نظم اجتماعی و تعلیم و تربیت رابطه ای عمیق وجود دارد، ادامه می دهد؛ جایگاه موثر تعلیم و تربیت در تاریخ سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ایران وظیفه همگان را نسبت به پاسداشت شأن و شرافت معلمان و استادان این مرز و بوم صدچندان می کند.

جانشین فرماندهی انتظامی ویژه کیش خاطر نشان کرد: معلمان؛ فرهیختگانی هستند که، دولت معلمی و کرسی استادی را به هر جاه و منزلت دیگری ترجیح داده اند و نیاز انقلاب، نظام و میهن عزیز اسلامی به ایمان و مقاومت برخاسته از دانش و بینش را در یافته اند.

" پرویز حیدری" رئیس اداره آموزش و پرورش جزیره کیش نیز در این جلسه با قدردانی از مجموعه فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش، گفت: امنیتی که هم اکنون در جزیره کیش از آن بهره مند هستیم نتیجه تلاش و اقدامات مؤثر پلیس می باشد.

وی با بیان اینکه ریشه ناهنجاری ها به تربیت و آموزش بستگی دارد، افزود: آموزش و پرورش آمادگی دارد تا با همکاری پلیس در راستای آشنایی و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی دانش آموزان که آینده سازان کشور اسلامی می باشند، برنامه های خود را اجرا کند.

رئیس آموزش و پرورش جزیره کیش در پایان به برگزاری جلسه های آموزش همگانی توسط کارشناسان پلیس اشاره کرد و گفت: این جلسات آموزشی باعث آرامش روانی اولیاء و دانش آموزان می شود و آینده جامعه را از آسیب های اجتماعی واکسینه می کند.

IMAGE41620014502330_002

آسیب های اجتماعی اداره آموزش و پرورش ایران جامعه فرماندهی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر