کد خبر: 1068010 A

فرمانده انتظامی ویژه کیش با صدور پیامی هفته سلامت را به جامعه پزشکی و پرستاری تبریک گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " علی اصغر جمالی " با اشاره به آغاز هفته سلامت و شعار حمایت همگانی از مدافعان سلامت، این هفته را به همه خادمین بخش سلامت کشور، خصوصاً کادر درمان و بهداشت جزیره کیش تبریک و از خداوند متعال سلامتی، و توفیقات روزافزون را برای همگان مسئلت کرد.

وی با اشاره به فرا رسیدن هفته سلامت و ارج نهادن به تلاش های ارزنده مراقبین سلامت بیان داشت: نیروی انتظامی به عنوان مدافعان امنیت کشور همواره با مشارکت و همراهی خود، دوشادوش جامعه پزشکی و پرستاری خواهد بود.

سرهنگ جمالی  تلاش های صورت گرفته توسط مراقبین سلامت را از موفق ترین نمونه های مشارکت در راستای پیشگیری و کنترل این بیماری منحوس دانست.

وی اظهار داشت: ایران اسلامی به واسطه داشتن بخش سلامت تلاشگر، متعهد و مقید به ارزش های اسلامی توانست یاد و خاطره حماسه سازی و ایثارگری سال های دفاع مقدس را در ذهن ها تداعی سازد و در این میان شهدایی را نیز تقدیم کشور نماید، بطوریکه رهبر انقلاب اسلامی در پیامی که به همین مناسبت صادر کرد لقب والاترین شهیدان را تقدیم شهدای جامعه پزشکی کشور کرد.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش در پایان با بیان اینکه بخش سلامت کشور در این برهه از زمان به خوبی ثابت کرد که می‌توان با ایمان به خدا بر مشکلات فائق آمد، گفت: نیروی انتظامی با حضور فعال خود و همچنین اجرای طرح های پیشگیری از این بیماری، همواره در کنار جامعه پزشکی خواهد بود.

 

ایران اسلامی جامعه پزشکی ذهن فرمانده انتظامی هفته سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر