کد خبر: 1066843 A

حمیدرضا مومنی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد در سفر به جزیره کیش بر تسریع ساخت و بهره برداری از پایانه جدید مسافری فرودگاه بین المللی کیش تاکید کرد.

به گزارش ایلنا،حمید رضا مومنی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزادکه برای مراسم  معارفه جعفر آهنگران رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش صبح امروز پنجشنبه ٢ اردیبهشت واردجزیره کیش شد دربازدید از پایانه جدید فرودگاه بین المللی کیش ، این مجموعه را یکی از طرح های ارزشمند دولت در منطقه آزاد کیش وموثر در رونق همه جانبه منطقه عنوان کرد و گفت : بی تردید تسریع روند ساخت و بهره برداری از این پایانه در کوتاه ترین زمان ممکن ازمهم ترین ماموریت های سازمان منطقه آزاد کیش است.

وی با اشاره به اینکه درسالی که به فرموده رهبر معظم انقلاب پشتیبانی و مانع زادیی ها باید سرلوحه فعالیت بخش های مختلف باشد ،تصریح کرد: اتمام طرح های نیمه تمام به ویژه طرح های زیرساختی در اولویت مناطق آزاد و جزیره کیش است.

وی ابراز امیدواری کرد : با توجه به اینکه گردشگری محوراصلی فعالیت ها درجزیره کیش است تکمیل این پایانه و افزایش شمارگردشگران سالانه به ٦ میلیون مسافر در سال،  علاوه بر رونق صنعت گردشگری موجب افزایش رضایتمندی مسافران مسیر هوایی کیش وارتقاء سطح خدمات گردشگری در این منطقه آزاد باشد.

انقلاب رییس جمهور فرودگاه مسافران مناطق آزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر