کد خبر: 1046320 A

جعفر آهنگران: جزیره کیش در نوروز 1400 با نظم در ارائه خدمات مطلوب گردشگری به هموطنان می کوشد.

به گزارش ایلنا؛ جعفر آهنگران سرپرست این سازمان در مراسم معارفه خود که شامگاه دوشنبه11 اسفند با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و جمعی از مسئولان محلی در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد، با بیان این که کیش در نوروز 1400 با حفظ نظم و انظباط در ارائه خدمات مطلوب گردشگری به هموطنان می کوشد تاکید کرد: جزیره کیش باید برای کنش در برابر شرایط ناشی از کرونا درایام نوروز آمادگی کامل داشته باشد.

وی شفافیت را اصل اجتناب ناپذیر در توفیق سازمان ها برشمرد و تصریح کرد: موفقیت سازمان ها در دستیابی به شفافیت ارزیابی می شود.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش نظم در ارائه خدمات گردشگری، انظباط اداری، شفافیت،رونق فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و تکریم فعالان اقتصادی، سرمایه گذاران و ساکنان جزیره کیش، و لزوم توجه به مزایای سامانه پنجره واحد خدمات مناطق آزاد را از محورهای مهم فعالیت خود در منطقه آزاد کیش برشمرد و تاکید کرد: به سرانجام رساندن طرح های عمرانی کیش تا پایان دولت دوازدهم ماموریتی است که به جدیت برای آن تلاش خواهیم کرد.

وی افزود: توسعه فرودگاه کیش، تکمیل زیر ساخت های ضروری در بخش تامین آب و برق، امکانات بندری، ترافیک شهری، و توجه به ارتقاء سطح امکانات و تجهیزات در مراکز درمانی از جمله طر ح هایی است که باید با همراهی همکاران و ساکنان خونگرم کیش و تعامل خوب بخش خصوصی در این جزیره زیبا اجرایی شود.

آهنگران با بیان اینکه تسری قوانین سرزمین اصلی به مناطق آزاد یکی از مشکلاتی است که روند توسعه این مناطق را کند می کند گفت: امروزه مناطق آزاد کشور نمونه موفقی از تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی هستند.

جعفرآهنگران با تاکید بر نقش مهم بخش خصوصی و سرمایه گذاران در رونق اقتصادی و توسعه همه جانبه کیش تصریح کرد: همیشه پذیرای همکاران و هموطنان خوب به ویژه سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی خواهم بود و در هیچ شرایطی از ارائه خدمت به سازندگان کیش و فعالان عرصه رونق و آبادانی این جزیره کوتاهی نخواهیم کرد.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به سوابق بیش از سه دهه فعالیت خود در حیطه مناطق آزاد کشور گفت: خوشحالم که با خدمت در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور خود را در روند توسعه کیش سهیم می دانم و به این مهم مباهات می کنم.

وی با تجلیل از عملکرد برخی مدیران مردمی سازمان منطقه آزاد کیش در سال های گذشته از زحمات غلامحسین مظفری برای رونق و توسعه پایدار کیش تقدیر کرد.

 

بخش خصوصی برق گردشگری نوروز طرح های نیمه تمام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر