کد خبر: 1039690 A

در دومین روز نمایشگاه بین المللی پتروشیمی کیش با برگزاری ١١ نشست تخصصی وهم افزایی فعالان این عرصه راهکارهای توسعه صنعت پتروشیمی کشور بررسی شد.

به گزارش ایلنا، در دومین روز نمایشگاه بین المللی پتروشیمی کیش ، مرکز همایش های بین المللی این جزیره میزبان ١١ نشست تخصصی است.

بر اساس این گزارش نشست های تخصصی کاتالیست ها و مواد شیمیایی، نقش حمایتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در توسعه فناوری های صنعت پتروشیمی فناور، بیمه تجارت نو، هم اندیشی شیوه جدید مدیریت تامین در صنایع پتروشیمی و نوآوری بانک صادرات ایران در مدل زنجیره ای تامین مالی طرح های نفت ، گاز و پتروشیمی از ساعت ٩ صبح امروز سه شنبه ٢٨ بهمن در سالن های مختلف مرکز همایش های بین المللی کیش آغاز شده و تا ساعت ١١ ادامه خواهد داشت .

بخش دوم این نشست هانیز از ساعت ١١ و سی دقیقه امروز آغاز شده و تا ١٣ و سی دقیقه ادامه خواهد داشت و کارشناسان و متخصصان و فعالان عرصه پتروشیمی کشور ، بانک ها و موسسات بیمه ای و مناطق آزاد کیش و قشم در خصوص مباحث تخصصی از جمله تجهیزات دوار، برق و ابزار دقیق ، معرفی آخرین دستاوردهای تکنولوژیک در حوزه مواد شیمیایی مورد نیاز در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و نقش شتاب دهنده های حوزه انرژی در زمینه پتروشیمی نوآور بحث و تبادل نظر می کنند.

معرفی جزیره قشم به عنوان هاب جدید نفت ، گازو پتروشیمی کشور(سلخ) نیز عنوان یکی دیگر از نشست های تخصصی امروز سه شنبه ٢٨ بهمن در جزیره کیش است.

فردا چهارشنبه ٢٩ بهمن سومین و آخرین روز نمایشگاه پتروشیمی کیش نیز با برگزاری ١٠ نشست تخصصی در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی همراه خواهد بود.

لازم به ذکر است این جلسات تخصصی با حضور روسا و کارشناسان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، انجمن سازندگان صنعت نفت، گاز و پتروشیمی ، شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران ، سازمان منطقه آزاد قشم و بانک صادرات ایران در حال برگزاری است.

دومین نمایشگاه بین المللی پتروشیمی از ٢٧ بهمن در جزیره کیش آغاز شده و تا ٢٩ بهمن ادامه خواهد داشت.

علاقمندان می توانند از ساعت ١٧ تا ٢٢ از این نمایشگاه که در محل نمایشگاه های بین المللی کیش و در فضایی به وسعت ١٨ هزارمتر مربع برپاست بازدید کنند.

پتروشیمی تجارت صنعت فناوری نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر