کد خبر: 1001308 A

حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده اقدام شرکت عمران، آب و خدمات کیش در اجرای طرح آزادسازی سواحل کیش با هدف تامین منافع عموم مردم و حفظ حریم دریا را اقدامی ارزشمند برشمرد.

به گزارش ایلنا؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده امام جمعه کیش ظهر سه شنبه چهارم آذر به همراه مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش از طرح آزاد سازی سواحل و پارک طلوع دیدن کرد.

امام جمعه کیش در این بازدید با تاکید بر اهمیت اجرای طرح هایی که سبب تقویت نشاط و امید اجتماعی می شود گفت: هرگاه در اراضی آزاد شده در سواحل که متعلق به بیت المال است، قدم می زنیم احساس غرور می کنیم زیرا از ظرفیت سواحل و دریا باید در جهت توسعه جزیره بهره گرفت و یک تیم مدیریتی کارآمد همواره با اجرای این گونه طرح ها از حقوق مردم دفاع می کند.‎

خطیب جمعه کیش ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش افزود: اجرای کارهای مدرن بر محور شرع و قانون درجزیره ای که از دیرباز بهشت امن خانواده ها بوده و هست کار ارزشمندی است که به نام شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش ثبت شده و این شرکت با این اقدام پیشگام در دفاع از حقوق مردم و بیت المال و حفظ حریم دریا شد.

وی تصریح کرد : اگر همت و پیگیری های تیم مدیریتی شرکت عمران، آب و خدمات کیش نبود شاید اجرای این پروژه آن هم بعد از گذشت دو دهه باز هم مغفول می ماند و امروز شاهد آزادسازی این فضای زیبای ساحلی نبودیم.

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده در پایان با تقدیر از همکاری و تعامل خوب بین شرکت عمران، آب و خدمات کیش با پروژه های بخش خصوصی که درمجاورت سواحل آزادسازی شده قرار دارند اظهار داشت : جزیره کیش همواره باید به مدد اجرای اینگونه طرح ها و توجه به منافع عمومی یک منطقه پیشگام در توسعه گردشگری اسلامی باشد.

در این بازدید طیبی مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش نیز با تقدیر از حمایت های دکتر مظفری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش و حجت الاسلام حسن زاده امام جمعه کیش در اجرای موفق طرح هایی که برای تامین منافع عموم و افزایش اراضی کیش به عنوان مهمترین سرمایه این جزیره برنامه ریزی شده اند گفت : در طرح آزادسازی سواحل سه محور ساحلی جزیره کیش در ادامه پارک مرجان و محدوده مارینا در زمینی به مساحت بالغ بر 16 هکتار، ساحل جنوب شرقی مجاور پارک دلفین ها به مساحت ١٤ هکتار و در منطقه شمال جزیره ساحل کرانه حدود 8 هکتار از اراضی ساحلی آزاد شده است و در کمتر از 3 ماه با کار شبانه روزی شرکت عمران، آب و خدمات کیش به بهره برداری رسیده است.

وی تاکید کرد: این طرح دوماه پیش از زمان اعلام شده به بهره برداری رسید و تحقق این وعده در راستای رفاه بیشتر شهروندان وگردشگران یکی از اقدامات ماندگار شرکت عمران، آب و خدمات کیش در مسیر رشد وتوسعه پایدار این جزیره است.

 

امام جمعه خانواده گردشگری مدیر عامل شرکت برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر