کد خبر: 250964 A

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و استاندار کرمانشاه روز سه شنبه در پیام مشترکی از عموم مردم استان دعوت کردند تا در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حضوری پرشور داشته باشند.

در پیام مشترک آیت الله مصطفی علما، امام جمعه کرمانشاه و ابراهیم رضایی بابادی، استاندار کرمانشاه آمده است: بی گمان رهبری مدبرانه رهبرکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام راحل و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری و به موازات آن مشارکت مستمر، هوشمندی سیاسی و بصیرت انقلابی ملت ایران، در سایه الطاف خفیه خداوند متعال، عناصر پایداری و رمز بقای جمهوری اسلامی از زمان پیروزی انقلاب تا به امروز بوده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، این بیانیه می افزاید: هم اکنون که قافله نورانی و مصمم انقلاب اسلامی با پشت سرگذاشتن ۳۶ منزل صعب العبور، در کمال صحت و توانمندی به منزل سی و هفتم می رسد؛ عمق احساسات ملت ایران نسبت به آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی کماکان پا برجا و مستحکم و روزافزون است.

در ادامه بیانیه تصریح شده است: در این میان بی تردید نقش حضور پرشور و باشکوه فردفرد ملت غیور از جمله مردم خداجوی استان کرمانشاه و حضور در صحنه های ملی و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن برای تجدید میثاق با انقلاب و نظام عزیزمان بر هیچ کس پوشیده نیست.

در بند پایانی بیانیه استاندار و امام جمعه کرمانشاه آمده است: از عموم مردم شهیدپرور و ولایتمدار استان کرمانشاه دعوت می کنیم تا با حضور حماسی و وحدت آفرین در راه تحقق منویات والای مقام معظم رهبری، موجبات تحکیم آرمان های امام(ره)، انقلاب و شهدا را بیش از پیش فراهم آورند.

۲۲ بهمن امام جمعه امام راحل انقلاب انقلاب اسلامی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی مقام معظم رهبری ملت ایران ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر