کد خبر: 250926 A

مدیر روابط کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس:

در سایه همین همدلی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان توانسته از حیثتشکیل شوراهای اسلامی کار مقام اول را در کشور کسب کند.

مدیر روابط کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: از اینکه تشکلات کارگری استان با همدلی و انسجام و با تکیه بر نقاط مشترک، موجب ارتقا و بالندګی جامعه کارگری استان می‌شوند، خوشحالیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، هاله فولادفر که صبح امروز در جلسه مشترک تشکل‌های کارگری استان سخن می‌گفت با بیان این مطلب که رمز موفقیت جامعه کارگری استان، اتحاد بین تشکل‌های کارگری است، افزود: در سایه همین همدلی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان توانسته از حیثتشکیل شوراهای اسلامی کار مقام اول را در کشور کسب کند.

وی ابراز امیداوری کرد: تا با استمرار این تعامل بتوان گام‌های بلندتری برداشته شود.

فولادفر با اشاره به برګزاری نمایشگاه توانمندی‌های زنان در محل نمایشگاه بین المللی شیراز که با استقبال بسیار خوب شهروندان قرار گرفت، اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه نشان داد که بانوان توانمند هم کم نداریم، همینطور برای برون سپاری برخی وظایف غیر حاکمیتی با تشکلات کارفرمایی هم توافقاتی جهت امضای تفاهم نامه صورت گرفته است و در برنامه‌های جدید این اداره کل، اکثر فرایند‌ها بازنگری شده تا تنظیم روابط کار فیمابین کارگر و کارفرما به سهولت انجام بذیرد.

وی از بروز رسانی آئین نامه‌های انضباطی واحد‌ها با رویکرد ارتقا بهره وری و افزودن مبحثتشویق به آیین نامه‌ها از برنامه‌های در خبرداد و افزود: با این اقدام بهره وری در کار افزایش یافته و جلو بسیاری از تعدیل نیروهایی که کارفرما صرفا برای جبران هزینه‌های مازاد انجام می‌دهد گرفته خواهد شد.

آیین نامه اداره کل تعاون کار و رفاه استان فارس بهره وری جامعه زنان شوراهای اسلامی نمایشگاه بین المللی کارگری همدلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر