کد خبر: 250923 A

رئیس مرکز مدیریت حوادثو فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از آمادگی کامل این مرکز، جهت پوشش مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در مجموعه تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.

رئیس مرکز مدیریت حوادثو فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از آمادگی کامل این مرکز جهت پوشش مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در مجموعه تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.

دکتر سیّد محمّد حسین مکّی در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر، اظهار داشت: اورژانس پیش بیمارستانی با ۱۶ کد عملیاتی و با همراهی ۳۲ نفر از کار‌شناسان فوریت‌های پزشکی، مرکز EOC، ستاد هدایت، مدیران بحران و نیز یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک دستگاه موتورلانس نیاز‌های فوریت پزشکی راهپیمایان در شهرهای کاشان، قمصر، نیاسر، برزک، مشکات و راوند و نیز شهرستان آران و بیدگل را پوشش داده خدمات مورد نیاز را به مردم ارائه خواهند کرد.

وی، همچنین از آماده باش ویژه تمامی اورژانس‌های بیمارستانی شهرستان خبر داد و گفت: پرسنل غیر کشیک مرکز فوریت‌های پزشکی نیز به همراه خانواده خود و همگام با خیل عظیم مردم در مراسم راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب شرکت می‌کنند و در صورت نیاز، خدمات تخصصی را به مردم ارائه خواهند کرد.

۲۲ بهمن آماده باش اتوبوس انقلاب پوشش خانواده دانشگاه علوم پزشکی فوریت های پزشکی مرکز فوریت های پزشکی راهپیمایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر