کد خبر: 949032 A

مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان مازندران اعلام کرد؛

امضای تفاهم‌نامه‌ بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با نهادهای و سازمان‌های مختلف در مازندران منجر به افزایش بیش از پنج برابری جذب در بیمه‌شدگان شده است.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد ابراهیمی (مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مازندران) عنوان کرد: یکی از کار ویژه‌های صندوق بیمه اجتماعی در مازندران ارتباط گرفتن با سازمان‌ها و نهادهای مختلف در استان است. ما تفاهم‌نامه‌های مختلفی را با این نهادها به امضا رسانده‌ایم که منجر به افزایش جذب در بیمه‌شدگان شده است.

او ادامه داد: از جمله تفاهم‌نامه‌های امضا شده می‌توان به تفاهم‌نامه با استانداری برای پای کار آوردن فرمانداران و بخشداران، تفاهم‌نامه با سازمان فنی و حرفه‌ای برای معرفی دانشجویان، تفاهم‌نامه با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای بیمه هنرمندان و تفاهم‌نامه با سازمان بهزیستی برای تحت پوشش قرار دادن مددجویان مشمول اشاره کرد.

ابراهیمی گفت: تا قبل از بستن این تفاهم‌نامه‌ها یعنی تا قبل از سال ۹۶ سالانه دو تا سه هزار نفر در استان مازندران جذب صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌شدند، اما این رقم اکنون به بیش از ۱۳ هزار نفر در سال رسیده است. 

مازندران بیمه اجتماعی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر