کد خبر: 1078694 A

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کمیجان گفت: شمار فوتی‌های ناشی از کرونا از هفته گذشته در شهرستان کمیجان به صفر رسیده است. همچنین با کاهش شمار بستریان کرونا در مراکز درمانی در حال حاضر بیشتر ظرفیت تخت‌های بیمارستانی در این شهرستان خالی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نبی بابایی افزود: در آخرین وضعیت رنگ‌بندی کرونا از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهرستان کمیجان در فهرست مناطق زرد جای گرفته و مراجعات بیماران کرونا به مراکز درمانی این شهرستان نیز کاهش یافته است.

وی ادامه داد: از سویی دیگر با آغاز شیوع پیک چهارم بیماری و افزایش بیماران بستری مقابل بیمارستان امام علی (ع)، نقاهتگاهی نیز در کمیجان پیش‌بینی شده بود، اما مورد استفاده قرار نگرفت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کمیجان اظهار داشت: 573 نفر از سالمندان بالای 80 سال، 425 نفر از جمعیت بالای 75 سال و 180 نفر از کادر بهداشت و درمان شهرستان کمیجان تاکنون علیه بیماری کرونا واکسینه شدند و ۵۰ دوز واکسن نیز موجود است.

بابایی تصریح کرد: پد اورژانس هوایی شهرستان کمیجان نیز با جدیت در حال پیگیری است و در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

کرونا کمیجان فوتی های کرونا کاهش تعداد فوتی ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر