کد خبر: 1066846 A

معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: سال گذشته 20 هزار انشعاب جدید در استان مرکزی به متقاضیان واگذار شد. شمار تمامی مشترکان برق استان مرکزی، بیش از 753 هزار مشترک است که بیشترین فراوانی مشترکان استان مرکزی با 617 هزار و 515 مشترک در بخش خانگی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین شمسی افزود: 66 درصد انرژی برق این استان در بخش تولید، 43.3 درصد در بخش صنعتی، 22.6 درصد در بخش کشاورزی، 22.3 درصد در بخش خانگی، 4.9 درصد در بخش عمومی و 6.9 درصد در سایر بخش‌ها مصرف می‌شود.

وی ادامه داد: تاکنون بیش از 1200 دستگاه کنتورهای هوشمند در این استان نصب شده است و بیش از 90 درصد مشترکان دیماندی و چاه‌های آب کشاورزی در استان به کنتور هوشمند طرح فهام مجهز هستند.

معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی اظهار داشت: همچنین در سال گذشته، 3574 فقره انشعاب غیرمجاز در استان مرکزی شناسایی و جمع آوری شد. تلاش‌هایی برای شناسایی و جمع‌آوری انشعاب‌های برق غیرمجاز در سطح استان به کارگرفته شده است.

شمسی تصریح کرد: انتظار است در این راستا مردم نیز در صورت اطلاع از وجود این انشعابات، مراتب را در اسرع وقت اطلاع رسانی کنند تا پیگیری لازم برای برخورد و جمع‌آوری آنها صورت گیرد و از خسارات ناشی از آن جلوگیری شود. مردم می‌توانند در صورت اطلاع از استفاده‌کنندگان غیرمجاز از برق مراتب را از طریق سامانه پیامکی به شماره 10001000121 اطلاع دهند.

وی بیان داشت: تمام خدمات این شرکت از طریق  اپلیکیشن «برق من» قابل دریافت است و مشترکان می‌توانند با دریافت این اپلیکیشن از نرم‌افزار کافه بازار و سایت شرکت، به‌صورت غیرحضوری خدمات صورتحساب، خدمات فروش و پس از فروش انشعاب برق، رفع خاموشی و برق امید را دریافت کنند.

انشعاب برق واگذاری 20 هزار انشعاب انشعاب غیرمجاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر