کد خبر: 117635 A

ماموران کلانتری ۱۵۹بی سیم با استفاده از منابع اطلاعاتی از فعالیت مجرمانه یکی از مواد فروشان حرفه ایی تهران در محدوده خیابان اتابک که با استفاده از یک دستگاه خودرو سمند سفید رنگ اقدام به توزیع مواد می‌کزد؛ مطلع و به سرعت رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

ایلنا: مواد فروش سایقه داری که از طریق دریافت پیامک از سوی مشتریان خود مواد را به آنان می‌رساند از سوی ماموران انتظامی تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، در راستای تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ مبنی بر اجرای طرحهای محله محور به منظور برخورد قاطع با فروشندگان مواد مخدر؛ ماموران کلانتری ۱۵۹بی سیم با استفاده از منابع اطلاعاتی از فعالیت مجرمانه یکی از مواد فروشان حرفه ایی تهران در محدوده خیابان اتابک که با استفاده از یک دستگاه خودرو سمند سفید رنگ اقدام به توزیع مواد می‌کزد؛ مطلع و به سرعت رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

ماموران در خلال رسیدگی به پرونده گشت زنی‌های هدفمند خود را برای شناسایی خودرو مذکور آغاز کردند. تحقیقات و عملیات تعقیب و مراقبت ماموران ادامه یافت تا اینکه ساعت ۱۱ صبح روز پنج شنبه ۹ آبان ماه خودرو مذکور را به همراه راننده در خیابان نفیس مشاهده و در صدد دستگیری متهم برمی آیند.

متهم به محض مشاهده ماموران فرا را بر قرار ترجیح داده و بلافاصله متواری می‌شود با فرار متهم عملیات تعقیب و گریز پلیسی آغاز و در ‌‌نهایت ماموران ضمن رعایت قانون بکار گیری سلاح اقدام به شلیک یک عدد تیر جنگی نموده که خودرو متوقف و راننده دستگیر می‌شود.

راننده پس از دستگیری هویت خود را به نام «عبدالمجید» ۴۵ ساله معرفی کرد که ماموران در بازرسی از داخل خودرو یک یک کیلو و هشتصد گرم تریاک با لفافه در بسته‌های مختلف کشف و در بازرسی بدنی از وی سه عدد گوشی تلفن همراه به همراه جندین عدد سیم کارت کشف و ضبط گردید.

در بازجویی از نامبرده ضمن اعتراف به جرم خود اعلام داشت: «قبول دارم که مواد مخدر از بنده کشف شده و در خصوص خرید و فروش مواد مخدر به صورت ارسال پیامک از طریق مشتریانم در خصوص مقدار و مبلغ هماهنگ می‌شدیم و مواد را با استفاده از یک دستگاه خودرو سمند به دستشان می‌رساندم».

محمدحسین امینی رییس کلانتری ۱۵۹ بی‌سیم ضمن اعلام این خبر در گفتگو با سایت پلیس گفت: متهم به همراه مواد مکشوفه به کلانتری منتقل و برای بررسی تخصصی‌تر و کشف سایر جرایمش در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت.

پلیس مبارزه با مواد مخدر پیامک تلفن همراه جرم خرید و فروش خودرو شناسایی و دستگیر فرمانده انتظامی کشف و ضبط مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر