کد خبر: 255335 A

نوروزی در تذکر شفاهی:

فرهنگیان در فشار و مشکلات هستند، بیمه طلایی فرهنگیان مشکلات عدیده‌ای برای آنها و خانواده‌هایشان به وجود آورده است، لذا انتظار داریم نسبت به همه کارمندان خصوصاً فرهنگیان عنایت ویژه صورت گیرد.

عضو مجمع نمایندگان استان گلستان از رشد ۱۴ درصدی بودجه آموزش و پرورش علی‌رغم وجود تورم ۱۶ درصدی در کشور انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، رحمت‌الله نوروزی در نشست علنی نوبت عصر امروز(سه شنبه ۵اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تشکر از وزیر بهداشت در راه‌اندازی کلینیک تخصصی علی‌آباد کتول، خطاب به رئیس جمهور گفت: عدم توجه به بودجه آموزش و پرورش در لایحه بودجه ۹۴ کل کشور، جای انتقاد دارد، زیرا با چارچوبی که در حال حاضر تعیین شده و رشد ۱۴ درصدی دارد، تناسبی با تورم موجود در کشور در آن دیده نمی‌شود.

نماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس شورای اسلامی، افزود: فرهنگیان در فشار و مشکلات هستند؛ بیمه طلایی فرهنگیان مشکلات عدیده‌ای برای آنها و خانواده‌هایشان به وجود آورده است، لذا انتظار داریم نسبت به همه کارمندان خصوصاً فرهنگیان عنایت ویژه صورت گیرد، زیرا براساس اعلام رئیس جمهور تورم ۱۶ درصدی است و آب و برق و گاز نیز ۲۰ درصد گران شده است.

وی همچنین به وزرای کار و صنعت درخصوص طلب توتون‌کاران شهرستان علی‌آباد کتول و استان گلستان تذکر داد و بیان کرد: با توجه به نزدیکی عید و مشکلات کشاورزان لازم است هر چه سریع‌تر طلب این قشر پرداخت شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس به وزیر نفت درخصوص گازرسانی به روستاهای باقی‌مانده در دهانه ذرین‌گل و محمدآباد کتول و به وزیر علوم درخصوص تسریع در راه‌اندازی مجتمع آموزش عالی شهرستان علی‌آباد کتول تذکر داد. /

آموزش و پرورش استان گلستان بودجه تورم خانواده رئیس جمهور رشد گاز مجلس شورای اسلامی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر