کد خبر: 236884 A

دفتر تابش اعلام کرد:

روابط‌عمومی دفتر محمدرضا تابش خبر جلوگیری از تدفین هشت شهید گمنام در صحن اصلی مجموعه امیرچقماق یزد در برخی سایت‌ها را تکذیب کرد و اعلام نمود ایشان اصلا صفحه‌ای در فیس‌بوک ندارد.

روابط عمومی دفتر نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی طی اطلاعیه‌ای، مطلب کذب منتسب به نماینده محترم مردم شریف اردکان در یکی از پایگاه‌های خبری مبنی بر پیغام محمدرضا تابش از طریق صفحه فیس بوک خود برای جلوگیری از تدفین هشت شهید گمنام در صحن اصلی مجموعه امیرچقماق یزد، که در برخی سایت‌ها و نشریات نیز بازنشر یافته است را تکذیب و اعلام نمود ایشان اصلا صفحه‌ای در فیس بوک و سایر شبکه‌های اجتماعی ندارد.

به گزارش ایلنا، متن این تکذیبیه بدین شرح است:

بسمه تعالی
جناب علی اکبر فرهید مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان یزد طی مصاحبه‌ای با پایگاه تحلیلی خبری ۵۹۸ که در فضای مجازی و برخی نشریات نیز بازنشر یافته است در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه: «به نظر شما محرک اصلی این مخالفت‌ها(تدفین هشت شهید گمنام در صحن اصلی مجموعه امیرچقماق یزد) چه کسانی هستند؟» چنین ادعا و اظهار نموده: «افرادی که از زمان اصلاحات باقی مانده‌اند و نیات سیاسی دارند. تابش نماینده مردم اردکان در مجلس و پسر خواهر خاتمی در فیس بوک خود پیام داده که جناح مقابل را شکست دهید. از طرفی وقتی مقام ارشد استان با خاتمی دیدار می‌کند نباید بیش از این انتظار داشت».


در راستای تنویر افکار عمومی نسبت به دروغ پردازی‌های متوهمانه مصاحبه شونده متذکر می‌شود نماینده محترم مردم شریف اردکان در مجلس شورای اسلامی در فیس بوک و سایر شبکه‌های اجتماعی صفحه‌ای ندارد. لذا ضمن تکذیب مطلب مزبور که به آقای محمدرضا تابش نسبت داده شده؛ این دفتر حق پیگیری قانونی از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ می‌دارد.

شایان ذکر است این سایت خبری، مطلب مذکور را دو بار نیز تغییر داده است. یک بار «جناح مقابل را شکست دهید» به «جناح مقابل را کنار بزنید» و بار دیگر «وایبر» را به جای «فیس بوک» گذاشته است. روزنامه کیهان - چاپ امروز - نیز در «یادداشت روز» خود به این مطلب کذب و نادرست، استناد نموده است.!

دانش آموزان روزنامه کیهان شبکه های اجتماعی فضای مجازی فیس بوک مجلس شورای اسلامی مصاحبه نماینده مردم یزد تابش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر