کد خبر: 208924 A

فلاحی باباجان در نطق میان دستور:

به یمن ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) اعلام می کنم تسهیل نمودن امکان ازدواج جوانان در سن ازدواج این کشور باعثامنیت اخلاقی جامعه شده و آرامش و دوام خانواده ها را تضمین می کند همچنین باعثاجرای عملی رشد جمعیت کشور می شود.

یک نماینده مجلس معتقد است که اظهارات ناشیانه نخست وزیر انگلیس بیش از هر چیز موجب آبروریزی بیشتر خودشان گردید و روسیاهی استعمارگران به ویژه آمریکا و خاورمیانه را یادآوری و حمایت امروزشان را از تروریسم پررنگ تر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا عباس فلاحی باباجان در نطق میان دستور خود در مورد اظهارات اخیر نخست وزیر انگلیس ادامه داد: اظهارات ناشیانه نخست وزیر انگلیس که بیش از هر چیز موجب آبروریزی بیشتر خودشان گردید و روسیاهی استعمارگران به ویژه آمریکا و خاورمیانه را یادآوری و حمایت امروزشان را از تروریسم پررنگ تر کرد؛ ظاهرا آقای کامرون تاریخ کشور خود را از یاد برده بودند وگرنه این شرمندگی را به وجود نمی آوردند.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی همچنین یادآور شد: به یمن ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) اعلام می کنم تسهیل نمودن امکان ازدواج جوانان در سن ازدواج این کشور باعثامنیت اخلاقی جامعه شده و آرامش و دوام خانواده ها را تضمین می کند همچنین باعثاجرای عملی رشد جمعیت کشور می شود.

ازدواج تروریسم جامعه حضرت علی حضرت فاطمه خانواده رشد سن ازدواج نماینده مردم یمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر