کد خبر: 179982 A

رجبی در تذکر شفاهی:

سه راهی قلمی و کلاله جاده مشهد متأسفانه در هفته شاهد یک تصادف مرگبار است از این رو امیدواریم برای بهبود نقاط حادثه خیز سریعتر اقدامی انجام شود.

نماینده مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت: سه راهی قلمی و کلاله جاده مشهد متأسفانه در هفته شاهد یک تصادف مرگبار است از این رو امیدواریم برای بهبود نقاط حادثه خیز سریعتر اقدامی انجام شود.

به گزارش ایلنا، عبدالکریم رجبی در نشست علنی امروز(سه شنبه ۳ تیرماه) مجلس شورای اسلامی درتذکر شفاهی به وزیر جهاد کشاورزی گفت: کشاورزان شرق استان گلستان براثر خشکسالی خسارات سنگینی را متحمل شدند و انتظار می رود که دستورات لازم برای جبران خسارت مبذول گردد.

نماینده مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی همچنین در تذکر شفاهی به وزیر ارتباطات بیان داشت با توجه به صورت جلسه گذشته مقرر گشت که با کارگزاران مخابرات قرارداد بسته شود اما متأسفانه تا کنون اقدامی صورت نگرفته است.

وی افزود: تذکر بعدی بنده به وزیر راه و شهرسازی است که با توجه به بازدید از منطقه کلاله وعده برقراری پرواز از فرودگاه منطقه را دارد که هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: همچنین سه راهی قلمی و کلاله جاده مشهد متأسفانه در هفته شاهد یک تصادف مرگبار است از این رو امیدواریم برای بهبود نقاط حادثه خیز سریعتر اقدامی انجام شود.

نماینده مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس در تذکر به وزیر بهداشت گفت: با توجه به بازدید صورت گرفته از بیمارستان های منطقه انتظار می رود که هر چه سریعتر تجهیز این بیمارستان ها انجام شود.

استان گلستان بیمارستان تصادف جاده جهاد کشاورزی خشکسالی مجلس شورای اسلامی مخابرات مشهد وزیر راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر