کد خبر: 177953 A

عزیزی فارسانی در تذکر شفاهی:

اخیراً وزیر ورزش گفته است که از فضای ورزش برای شادی جوانان استفاده کنیم اما باید گفت که آقای وزیر گویا شما در رویا به سر می‌برید کدام فضای ورزشی ۴ شهرستان داریم

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه درختان بلوط در استان چهارمحال و بختیاری بی رویه قطع می‌شود گفت: وزیر نفت با تسریع در گازرسانی به برخی مناطق استان چهارمحال وبختیاری مانع از تخریب محیط زیست شود.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا عزیزی فارسانی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: در ابتدا از اعضای کمیسیون عمران به دلیل سفر به استان چهارمحال بختیاری و بررسی مشکلات کنونی تقدیر و تشکر می‌کنم. از سویی دیگر از معاونت نظارت راهبردی رئیس جمهور تقاضا دارم که مصوبات این سفر را اجرایی کنند.

نماینده مردم کوهرنگ و اردل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پیشتر مقرر گردید که ۴۰درصد از اعتبارات تا پایان خرداد به همه استان ها تخصیص یابد اما تا به حال به استان چهارمحال وبختیاری یک ریال هم پرداخت نشده است و سه ماه دیگر فصل برداشت شروع می‌شود. از این رو شایسته است که با فوریت منابع مالی پروژه های این استان تامین شود.

وی تصریح کرد: ضمن تشکر از ریاست صدا و سیمای کشور و استان چهارمحال و بختیاری تقاضا دارم که در راه اندازی سیستم دیجیتال شهرستان کوهرنگ منطقه مشایخ و میان کوه تسریع به عمل آید.

عزیزی ادامه داد: اخیراً وزیر ورزش گفته است که از فضای ورزش برای شادی جوانان استفاده کنیم اما باید گفت که آقای وزیر گویا شما در رویا به سر می‌برید کدام فضای ورزشی ۴ شهرستان داریم تنها یک استخر وجود دارد و شهرها و روستاهای ما فاقد سالن های ورزشی هستند و یا این سالن ها نیمه کاره رها شده اند بنابراین لازم است به جای سیر در رویا و گفتار درمانی تکانی به خود دهید و جراحی کنید.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس افزود: در بحثگازرسانی به منطقه میان کوه و دیناران در شهرستان اردل تقاضادارم که با توجه به قطع بی رویه درختان بلوط وزیر نفت در گازرسانی به این منطقه تدابیر لازم را اتخاذ کند و مانع از تخریب محیط زیست شود.

استان چهارمحال و بختیاری جراحی چهارمحال و بختیاری شادی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مجلس شورای اسلامی محیط زیست منابع مالی نفت نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر