کد خبر: 161191 A

آرامی در تذکری شفاهی:

از سال ۷۴ جاده خمیر تا شرکت سیمان خمیر افتتاح شد، اما طی سال‌های گذشته این جاده حدود ۱۴۷ کشته تقدیم مردم کرد که در راستای رفع مشکلات این جاده وزیر راه و شهرسازی باید اقدامات لازم را انجام دهد.

نماینده مردم بندرعباس، قشم و ابوموسی گت: از سال ۷۴ جاده خمیر تا شرکت سیمان خمیر افتتاح شد، اما طی سال‌های گذشته این جاده حدود ۱۴۷ کشته تقدیم مردم کرد که در راستای رفع مشکلات این جاده وزیر راه و شهرسازی باید اقدامات لازم را انجام دهد.

به گزاش خبرنگار ایلنا، منصور آرامی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی گفت: از سال ۷۴ جاده خمیر تا شرکت سیمان خمیر افتتاح شد، اما طی سال‌های گذشته این جاده حدود ۱۴۷ کشته تقدیم مردم کرد که در راستای رفع مشکلات این جاده وزیر راه و شهرسازی باید اقدامات لازم را انجام دهد.

نماینده مردم بندرعباس، قشم و ابوموسی همچنین تصریح کرد: اگرچه دکتر روحانی سفری به استان هرمزگان داشتند و تصمیمات خوبی در این سفر گرفته شد اما این استان در بخش‌هایی با مشکلات عدیده‌ای مواجه است.

عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه از وزارت راه و شهرسازی خواست که با تخصیص اعتبارات لازم مشکلات جاده خمیر به شرکت سیمان خمیر را برطرف کند.

جاده رئیس جمهور سیمان قشم مجلس شورای اسلامی مشکلات وزارت راه و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی هرمزگان خمیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر