سرخط خبرها:
کد خبر: 110171 A

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

صدا و سیما با عدم فراجناحی بودن سیاست‌های خود عملا به یک رسانه جناحی تبدیل شده و در حال حاضر تریبون مناسبی برای افکار مردم و نخبگان و جناح‌ها نیست.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، عملکرد صداو سیما را به باد انتقاد گرفت و گفت: صدا و سیما خود را در برابر مجلس پاسخگو نمی‌داند.

منصور حقیقت‌پور در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا با بیان اینکه صدا و سیما در طی چند ماهه اخیر فراجناحی عمل نکرده است، اظهار داشت: صدا و سیما با عدم فراجناحی بودن سیاست‌های خود عملا به یک رسانه جناحی تبدیل شده و در حال حاضر تریبون مناسبی برای افکار مردم و نخبگان و جناح‌ها نیست.

نماینده مردم اردبیل در مجلس نهم افزود: رئیس سازمان صدا و سیما با وجود هشدار‌های داده شده به وی از سوی مجلس حاضر به پاسخگویی نیست و خود را موظف به پاسخگویی در برابر نمایندگان مجلس نمی‌داند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با اظهار تأسف از اینکه هیئت نظارت بر صدا و سیما تاکنون اقدام مناسبی در این زمینه انجام نداده است خواستار افزایش نظارت و رسیدگی کافی بر عملکرد سازمان صدا و سیما شد.

حقیقت‌پور در مورد پوشش خبری سفر رئیس جمهور و هیئت همراه او به نیویورک از سوی سازمان صدا و سیما گفت: نمی‌توان به طور کامل در این زمینه به رسانه ملی نمره ۲۰ داد اما تا حدودی نسبت به مواضع قبلی سازمان صدا و سیما در مورد پوشش خبری دولت جدید، در این مساله عملکرد مناسبی نسبت به عملکرد قبلی خود داشته است.

وی افزود: امیدوارم که رئیس آینده سازمان صدا و سیما که تا چند ماه دیگر انتخاب می‌شود بتواند رضایت افکار عمومی و جناح‌های سیاسی را برآورده سازد.

پوشش رسانه رسانه ملی سازمان صدا و سیما کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم نخبگان نمایندگان مجلس نیویورک سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر