کد خبر: 997338 A

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران خبر داد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران از اینترنتی شدن ارائه ۴۰ خدمت این شرکت به مشترکان در بستر اینترنت و در قالب اپلیکشن " برق من " از ۹ آذر ماه سال جاری خبر داد و گفت : مشترکان می توانند با نصب اپلیکشن برق من این خدمات را دریافت کنند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، فرامرز سپری بعدازظهر امروز در پویش در مراسم آغاز به کار پویش " این خانه روشن است از اجرایی شدن طرح برق امید در استان خبر داد و از مشترکان خانگی خواست تا با مشارکت در این طرح از تخفیف صد درصدی بهای برق مصرفی بهره‌مند شوند.

وی مشترکان توزیع برق را پر مصرف، خوش مصرف و کم مصرف برشمرد و گفت: پایش وزارت نیرو نشان می دهد که 25 درصد از مشترکان برق کم مصرف هستند. میانگین مصرف این مشترکان به جز فصل تابستان حدود ۸۰ مگاوات است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران  گفت: با کاهش ۱۰ درصدی میزان مصرف برق توسط مشترکانی که مصرفشان بیش از۴۰۰ مگاوات است ، بار اضافی که از ناحیه تولید و تامین برق استان بویژه در دوره پیک بر شرکت تحمیل می شود ، کاسته خواهد شد.

سپری اعلام کرد که 244 هزار مشترک برق مازندران شامل این طرح می شوند که می توانند با رعایت الگوی مصرف از مزیت طرح برق امید استفاده کنند.

وی با بیان اینکه پویش این خانه روشن است از پایان آبان ماه تا یک اردیبهشت ادامه دارد هدف از این طرح را ارائه خدمات مطلوب به مشترکان برق عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران مشترکان پرمصرف برق را 36 درصد اعلام کرد.

سپری  همچنین از مشترکانی که بین ۸۰ تا حدود ۴۰۰ مگاوات برق در فصولی غیر از تابستان مصرف می کنند به عنوان مشترکان خوش مصرف یاد کرد.

سپری افزود: وزارت نیرو طرحوهای تشویقی مختلفی برای عبور از پیک بار اجرا کرده است و هم اکنون نیز برای گذر از پیک تابستان 1400 نیازمند برنامه ریزی های مدون هستیم چرا که در این فصل مصرف برق افزایش بسیاری می باید که باید مدیریت شود.

مدیرعامل شرکت برق مازندران همچنین از اینترنتی شدن ارائه ۴۰ خدمت این شرکت به مشترکان در بستر اینترنت و در قالب اپلیکشن « برق من »  از ۹  آذر ماه سال جاری خبر داد و گفت که مشترکان می توانند با نصب اپلیکشن برق من این خدمات را دریافت کنند.

وی طرح " سیم به کابل " در حدود ۳۰۰ کیلومتر شبکه برق  ، درخواست انشعاب ، خاموشی ، تغییر نام و صورت حساب را از جمله طرح هایی دانست که در بستر اینترنتی به مشترکان داده می شود.

 

 

اینترنت برق وزارت نیرو مازندران برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر