کد خبر: 992436 A

رئیس پلیس‌راه مازندران :

رئیس پلیس‌راه مازندران اعلام کرد که هم‌اکنون باران در محورهای استان در حال باریدن است سطح جاده‌ها نیز لغزنده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی با اشاره به ترافیک عادی و روان در جاده‌های استان، گفت: محورهای کندوان، هراز، سوادکوه و کیاسر امروز یکشنبه ۱۸ آبان ماه بارانی و سطح جاده‌ها نیز لغزنده است.

 وی با اشاره به بارندگی در مناطق مختلف استان، از رانندگان خواست تا در تردد از محورهای استان احتیاط کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

رئیس پلیس‌راه مازندران همچنین از لغو انسداد جاده کندوان خبر داد و گفت: بر اساس برنامه قرار بود محور کندوان از صبح امروز به علت عملیات راهداری مسدود شود که این محدودیت به خاطر وضعیت جوی لغو شده است.

وی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس‌راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و پیش‌شماره ۰۱۱ شبانه‌روز آماده پاسخگویی درباره وضع راه‌های استان است.

قابل‌ذکر است که هواشناسی مازندران اعلام کرد که سامانه ناپایدار جوی که از بامداد امروز در مازندران حاکم شد سبب وقوع بارش‌های پراکنده و رگباری در مناطق مختلف مازندران ازجمله نواحی غربی شده است.

وضعیت جوی امروز مازندران همراه با بارندگی، وزش باد، کاهش ۴ تا ۸ درجه‌ای دما و احتمال رعدوبرق خواهد بود.

همچنین در مناطق کوهستانی و ارتفاعات، کاهش ۱۰ درجه‌ای دما و بارش خفیف برف پیش‌بینی‌شده است.

آب‌گرفتگی و بالا آمدن آب رودخانه‌ها و مسیل‌ها در مناطق مرکزی و غربی استان، مه‌آلود شدن و کاهش دید در جاده‌های کوهستانی و اختلال در تردد از پیامد‌های این سامانه سرد بارشی در استان است.

 

پلیس راه ترافیک جاده قوانین راهنمایی و رانندگی کنترل ترافیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر