کد خبر: 991135 A

فرماندار ساری:

فرماندار ساری گفت: در حوزه شیوع ویروس کرونا اوضاع خوبی نداریم درست است که وضعیت قرمز است ولی حاد نیست، اما تعداد فوتی‌ها و ویزیت شدگان و بستری‌شده‌ها نگران‌کننده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، عباسعلی رضایی امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان مازندران بابیان اینکه مازندران به اذعان دانشگاه علوم پزشکی در ردیف استان‌های پرخطر ازنظر گسترش کرونا قرار دارد و باید از برپایی هرگونه تجمع بالای 20 نفر در ساری اجتناب کرد و گفت: در حوزه شیوع ویروس کرونا اوضاع خوبی نداریم درست است که وضعیت قرمز است اما حاد نیست، اما تعداد فوتی‌ها و ویزیت شدگان و بستری‌شده‌ها نگران‌کننده است.

 وی به شیوه اوج‌گیری این بیماری منحوس در استان مازندران به‌ویژه ساری اشاره کرد و ادامه داد: مردم از حضور در اماکن پرتردد و جمع‌ها پرهیز کنند. برای رفتن به سفرهای غیرضروری برنامه‌ریزی نکنند.

 فرماندار ساری گفت: اگر مرکز استان این‌طور باشد مابقی شهرها به طبع اوضاع بدتری رادارند، امیدواریم در همه حوزه‌ها برخورد مناسبی داشته باشیم، انتظار می‌رود که تعداد افراد حاضر در جلسات به زیر ۲۰ نفر برسد.

 رضایی با تأکید بر اینکه در بحث مهار کرونا همه باید مدیریت کنند، گفت: در یک روز هر سه دقیقه یک نفر فوتی داشته باشیم این به‌خودی‌خود زنگ خطر است، امیدواریم مشکلات اضافه نشود.

 فرماندار مرکز مازندران بابیان اینکه ساماندهی فضای مجازی مطالبه جدی همه گروه‌ها و اقشار است، افزود: مقابله و پیشگیری در این حوزه نیازمند فعالیت‌های زیربنایی است.

 

 

استان مازندران دانشگاه علوم پزشکی مشکلات ویروس ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر