کد خبر: 989884 A

آخرین وضعیت کرونا در مازندران؛

در ۲۴ ساعت گذشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۱۶۸ مورد ابتلای جدید اعلام شده است و همچنین تعداد ۸۴۳ بیمار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان بستری هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار کرد:در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۵۱ بیمار مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۱۴۰ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۶۹۰  نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۴۰ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند. 

 سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۵۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ بیمار جدید بستری و ۲۱ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۴۰ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش ایلنا،در ۲۴ ساعت گذشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۱۶۸ مورد ابتلای جدید اعلام شده است و همچنین تعداد ۸۴۳ بیمار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان بستری هستند.

 

 

 

 

انتهای پیام/
بیمارستان پوشش دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی مراکز درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر